Talumala.com

Talumala.com – tā ir vieta, kur Lietotājs var atrast atbildes uz parastiem dzīves jautājumiem – par sevi, veselību un attīstību, par ģimeni un mīlestību, pušu attiecībām, bērnu audzināšanu, par savas mājas izveidošanu, par draugiem un cilvēka mūžīgiem pavadoņiem – mājas mīluļiem, kā arī par visu, kas ir tik vienkārši, bet kas mums ir nepieciešams.


Pie tam Talumala.com - tā ir radošu cilvēku satikšanas vieta, kuri dara to profesionāli, kā arī tiem, kuri ir tikai skatītāji vai klausītāji. Šeit Jūs varat uzzināt par kultūras un mākslas jaunumiem, kā arī varēsiet pieskarties skaistumam. Jūs paši arī varēsiet pastāstīt par sevi un savu daiļradi.
Portālā Talumala.com Jums ir iespēja izteikties Jums interesējošās tēmas, komentēt rakstus un – balsot par tiek, kuri patika.
Portāla Talumala.com konkursi – tā ir iespēja katram parādīt sevi un atklāt savi talanti.
Bet Talumala.com interneta veikals – tā ir iespēja pārdevējam pārdot savas preces plašai auditorijai. Bet pircējiem – iegādāties nepieciešamo neizejot no mājās.
Pievienojoties Talumala.com portālam un aizpildot anketu, Jūs saņemsiet informāciju par visiem jaunumiem Jums interesējošās nozarēs.
Portāla Talumala.com Jums ir iespēja:
Saņemt noderīgu informāciju,
Pieskarties skaistuma pasaulei,
Sarunāties ar domubiedriem, saņemt atbildes uz Jūsu jautājumiem,
Popularizēt savus produktus un pakalpojumus,
Parādīt pasaulei savu daiļradi,
Pārdot savas preces un pakalpojumi,
Atrast un nopirkt tas kas Jums noteikti ir nepieciešams.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.