Klientu pieredze

„Profesijas kuriozi" numurs 62
Nav iespējams uzminēt, kurš tieši kļūs par tavu nākamo klientu. Un - ar kādu problēmu nāksies saskarties, arī nav zināms. Nekādas pieredzes nebūs gana, lai attītu sarežģītos cilvēku likteņu pinekļus. Var tikai censties palīdzēt, katru reizi izvēloties aizvien jaunus risinājumus atkarībā no katra dzīves stāsta.

„Profesijas kuriozi" numurs 61
Suns - cilvēka draugs. Šis teiciens ir tik labi zināms, ka ir kļuvis gaužām banāls, pat šķiet, pilnīgi zaudējis savu jēgu. Tāda no bērnības skanoša, aizmirsta frāze.
Tomēr, tā ir patiesība. Suns patiešām ir cilvēka draugs.

„Profesijas kuriozi" numurs 60
Mīlestība - biedējošs spēks! Cik ļoti to vēlas, kā uz to tiecas, kā gaida, sauc un meklē! Bet galvenais, cik ļoti maldinot sevi, pieņem vēlamo par patieso, atrodot kaut ko, kas no tāluma kaut nedaudz pēc mīlestības izskatās.
Bet, ja ir kāds, ko var maldināt, pavisam droši, pēc žanra likumiem, ir jābūt kādam, kuru apmānīs.

„Profesijas kuriozi" numurs 58
Ikvienam, pilnīgi ikvienam cilvēkam uz šīs planētas ir savs goda kodekss. Un nav svarīgi, kas viņš ir - kanibāls no kādām nomaļām salām, vai mūsu līdzcilvēks, viņam ir sava saprašana, kas tieši viņam ir pareizi. Vai arī - nepareizi, tāds ko darīt nedrīkst nekad un nekur.

„Profesijas kuriozi" numurs 57
Reiz dzīvoja vecītis ar vecenīti. Ne jau pēc gadiem vecīši, bet drīzāk pēc dvēseles stāvokļa. Dzīvoja un dzīvoja - kamēr bija divatā. Bet vecenīte "aizgāja" - un vecītis palika viens. Un sāka viņš nīkuļot, slimot un visādas vecuma kaites viņam ķērās gan te, gan tur - redzi bija gandrīz zaudējis, tā arī taustoties pārvietojās. Un kļuva viņam vienam pavisam grūti dzīvot.

 

„Profesijas kuriozi" numurs 56
Ak, kā gan brīžiem gribas kļūdīties. Gribas skatīties uz cilvēku un nezināt, kāds viņš ir un ko no viņa var sagaidīt. Gribas pārsteigumu.
Bet par laimi vai par nožēlu, pieredze dod arī tādu blakusefektu, kā spēja paredzēt un uzminēt, ja ne visu, tad ļoti lielu daļu.
Pie mums vērsās kāds vīrietis ar vienkāršu, pilnīgi banālu lūgumu, pārdot viņam piederošo vasarnīcu.

„Profesijas kuriozi" numurs 55
Jau no Ādama un Ievas laikiem cilvēci mēģina klasificēt. Atkarībā no mērķiem – pēc visdažādākajām pazīmēm. Dala pēc dzimuma, vecuma, nacionalitātes, pēc rasu piederības, reliģiskās pārliecības, izglītības, auguma un svara. Vadoties no klasificētāja pārliecības.
Mēģināšu to izdarīt arī es. Pēc man tuvas un saprotamas pazīmes – pēc spējām.

„Profesijas kuriozi" numurs 54
Ir zināms, bieži cilvēki, kuri saucas „zinātnieki", protams, zinātnes vārdā, eksperimentē. Uz „trusīšiem". Trusīšus audzē arī dārgā kažoka dēļ un īpašās, kura skaitās gana diētiska, gaļas dēļ. Tajā pašā laikā, pašiem trušiem, neviens nejautā. Nav nozīmes, patīk viņam vai nepatīk piedalīties eksperimentā, vai dalīties ar ķermeni ar izsalkušo ēdāju. Ja tevi sauc „trusītis", laipni lūdzam „audzētavā".

„Profesijas kuriozi" numurs 53
Strādājot daudzus gadus nekustamo īpašumu nozarē Latvijā, ko gan es neesmu redzējusi. Nekustamais īpašums pats par sevi, ar dažiem izņēmumiem - tiešām ekskluzīviem īpašumiem, kuri, lai cik arī nebūtu žēl, gadās samērā reti, kopumā ir ļoti tipiska lieta. Un dzīvoklis Hruščova mājā arī paliek tikai dzīvoklis Hruščova mājā, bet Staļina laika mājas dzīvoklis tikai Staļina laika mājas dzīvoklis, lai kā arī tos necenstos izdekorēt ar visdažādākajiem eiroremontiem.

„Profesijas kuriozi" numurs 52
Dīvaina lieta ir tā mīlestība. Tā parādās pavisam pēkšņi, reizēm pavisam negaidīti un – padara cilvēkus labākus. Iemīlējušos cilvēku var pamanīt pat pūlī, jo viņš ir laimīgs. Lai medicīna cik uziet runā par hormoniem un instinktiem, tas, kurš kaut reizi ir bijis iemīlējies, zina – īsta mīlestība nav tikai zem „jostas vietas". Jā, kādēļ tad iemīlējušies cilvēki ir tik skaisti! Neatkarīgi no ārējiem dotumiem, no vecuma, no pienākumiem. Viņi it kā staro no iekšpuses. Tā, ka to nevar nepamanīt.

„Profesijas kuriozi" numurs 51
Ko gan visu tik nepiedzīvo, strādājot ar tādu priekšmetu kā nekustamais īpašums. Un šeit es nedomāju arhitektūras īpatnības. Tās, protams, arī ir ievērības cienīgas. Bet, protams, ka galvenais vienmēr ir cilvēki. Jo tieši cilvēki šo pašu nekustamo īpašumu apdzīvo un nosaka toni visam „orķestrim" –ģimenes locekļiem, dažreiz arī kaimiņiem, bet šī paša mitekļa maiņas gadījumā arī mums, mākleriem.

„Profesijas kuriozi" numurs 50
Kādu dienu pie mums uzņēmumā iegriezās jauns vīrietis. Es pat nezinu kādi vēji viņu pie mums bija atpūtuši. Bet viņa gadījumā tas bija vienīgais pareizais vējš. Jo tikai mēs risinām tādas situācijas, no kurām, pārmetot krustu, bēgs katrs vidēji-statistiskais mākleris. Jo tādas „zobu sāpes" nevienam labprātīgi nav vajadzīgas.

„Profesijas kuriozi" numurs 49
Šodien šo gadījumu atceros ar smaidu uz lūpām. Un arī daudz ko citu. Jo, gandrīz divdesmit gadu laikā, strādājot nekustamo īpašumu nozarē Latvijā, biju redzējusi visu ko. Bet tas „viss kaut kas" vienmēr notiek pirmo reizi. Un parasti notiek negaidīti, bez brīdinājuma. Jo mēs mācāmies no kļūdām. Bet kļūdas pieļaujam darot. Ne jau bez iemesla „ Pieredze ir grūto kļūdu dēls"...

„Profesijas kuriozi" numurs 48
Nekustamā īpašuma pārdošana ir laikietilpīgs process. Un diezgan sarežģīts. Tādēļ mēs, uzņemoties saistības, lai izdarītu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas, esam spiesti ņemt vērā daudzas klienta vēlmes un vajadzības. Un, protams, jo vairāk strādā, jo tuvāks kļūst katrs klients: „Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinām".

„Profesijas kuriozi" numurs 47
Gadās, kad ārzemju klienti uztic mums ne tikai iegādāties īpašumu, bet to arī apsaimniekot - izīrēt, kontrolēt visus nepieciešamos maksājumus un arī pašus īrniekus, lai īpašumu saglabātu daudz maz lietojamā stāvoklī. Un mums ir vesels "parks" ar tādiem dzīvokļiem, kurus regulāri uzraugām.

„Profesijas kuriozi" numurs 46
Strādājot ar cilvēkiem ir neizbēgami, ka notiks kādas nestandarta situācijas. Katrs cilvēks ir unikāls, viņam ir savas, tikai viņam piemītošas iezīmes, savas ierastas uzvedības normas un etaloni. Bet kad cilvēks nokļūst nestandarta situācijā, arī reaģē neordināri, kas padara dzīvi interesantu un neprognozējamu.

„Profesijas kuriozi" numurs 45
Šo gadījumu man izstāstīja kāda mana sena kliente. Viņai piederēja – ne bez mūsu palīdzības – veseli trīs dzīvokļi Rīgas pievārtē. Kaut gan juridiski viņa bija vientuļa, tomēr viņai bija vesels lērums radinieku, kuriem bija nepieciešama dzīvojamā platība. Arī ienākumi viņai ļāva spēlēt spēlīti, kura saucās „hipotēka".

„Profesijas kuriozi" numurs 44
Komunālo dzīvokļu izmitināšana ir sarežģīts un smags darbs. Katrā ģimenē, kura šo komunālo dzīvokli apdzīvo, ir sava „mazā traģēdija", kura tiek izspēlēta katru dienu, tad vēl pastāv arī ģimeņu savstarpējā „rīvēšanās" un dažreiz veidojas diezgan sarežģītas situācijas.

„Profesijas kuriozi" numurs 43
Brīžiem rada izbrīnu, uz ko gan cilvēks nav gatavs, lai sasniegtu savu mērķi.
Cilvēki pārvar vissmagākos šķēršļus, pakļauj sevi visām iespējamām briesmām, visnedzirdētākajiem riskiem, sapņa vārdā. Kāds rāpjas Everestā, kāds lec ar izpletni, kāds iekaro pasaules slavu uz skatuves, sienu kino, vai ar skalpeli pie operāciju galda.

„Profesijas kuriozi" numurs 42
Mēs visi zinām par sievietes tēlu krievu un ne tikai krievu literatūrā. Ir Turgeņeva jaunkundzes, Balzaka sievietes, Puškina, Tolstoja utt. sievietes. Un kaut kā atsevišķi no tā visa figurē Ņekrasova sieviete, tā pati, kura „auļojošu zirgu apstādinās, degošā būdiņā ieies..."

1 lapa no 3

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.