(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Dzimšanas diena – zvaigžņu svētki!

Dzimšanas dienā gaviļniekam ir privilēģija: aicināt viesus uz turieni, kur vien vēlas.
2021. gada 6. augustā nekustamo īpašumu aģentūrai EKOCENTRS palika 23 gadi. Sasniegumu un varoņdarbu vecums.
Un mums sagribējās pie zvaigznēm!
Tāpēc mēs kopā ar īpaši aicinātiem viesiem (ak, visus uzaicināt nevar, jo paši zināt, ka dēļ) devāmies uz observatoriju Baldonē. Labā kompānijā var doties pat uz kosmosu!
Interesanti fakti: Šmita teleskops Baldonē ir divpadsmitais pasaulē pēc lieluma. Latvijas zinātnieki nesen atklāja 48 jaunus asteroīdus un viens no tiem ir nosaukts Baldone, par godu pilsētai, kur atrodas observatorija.
Naktīs tajā saimnieko zinātnieki, bet dienā interesenti var doties uz zvaigznēm profesionāla gida pavadībā.
Un jā, mēs lidojām!
Kosmoss bija ļoti tuvu. Pagaidām planētu EKOCENTRS zinātnieki vēl nav atklājuši. Bet, ja pēkšņi atklās, mums par 23 gadiem ir vairāk nekā 8000 klientu, mēs, izņemot nekustamo īpašumu Latvijā, noteikti piedāvāsim viņiem nekustamos īpašumus mūsu planētā.
Bet pagaidām mēs esam ieskicējam nākotnes perspektīvas.
Fotoatskaite ir pievienota.
Un pēc tam, tur pat Baldone, mēs cienājāmies ar skaisto picu restorānā “Burgers 66”. Diemžēl tas uzņemt bildes nesanāca, jo visi bija izsalkuši, bet pica bija ļoti garšīga.
Tagad mēs, nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS, atkal esam uz Zemes. Stingri stāvam ar abām kājām un esam gatavi darīt jaunus darījumus ar nekustamo īpašumu savu klientu labā!

Jeļena Kordževa

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.