(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Latvijas kadastrālā vērtība ir īslaicīgi sasaldēta

Dīvaini dzirdēt vasaras karstumā par salām vai saldēšanu. Tomēr saldēšanās būs un tas pieskaras kadastrālajai vērtībai līdz 2025. gadam. Visu šo laiku vērtība paliks nemainīga. Tas ir klusums pirms 2025. gada nekustamā īpašuma nodokļa reformām. Kā zināms, nekustamā īpašuma kadastrālā vērtība tiek ņemta par pamatu nekustamā īpašuma nodokļa aprēķinam.
Lai gan kadastrālā vērtība nemainās līdz 2025. gada 1. janvārim, Ministru kabinets jau līdz 2024. gada 31. janvārim sagatavos jaunu likumprojektu, kurā tiks noteikta proporcionāla nekustamā īpašuma nodokļa slodze dzīvojamām un daudzdzīvokļu mājām, ja tās netiek izmantotas saimnieciskajai darbībai, samazinot nekustamā īpašuma likmi.

“Kadastra vērtība ir nekustamā īpašuma objekta vērtība, kas noteikta valsts kadastrālās vērtēšanas procesā, noteikta ar masveida vērtēšanas metodēm, vai, ja nav iespējams, tirgus vērtība, kas noteikta individuāli konkrētam nekustamā īpašuma objektam.” Vikipēdija

Rakstu sagatavoja uzņēmuma EKOCENTRS analītiskā nodaļa
Atbildīgais Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.