(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Par ko jūs maksājat rieltoram

Brīžiem rodas jautājums: kāpēc jāmaksā rieltoram? Var taču arī patstāvīgi pārveikt darījumu. Apskatīt dokumentus, iedziļināties to jēgā un tad saņemt savu naudu par pārdoto nekustamo īpašumu.
Ja viss būtu tik vienkārši, tad cilvēki nezaudētu naudu, cenšoties patstāvīgi tikt galā ar pieredzējuša nekustamā īpašuma rieltora vai māklera darbu. Vai tad nevar patstāvīgi kāpt uz takas ar vārdiem: “Vai esmu kāds dunduks? Ar dokumentiem netikšu galā?”
Uz takas kāpt var. Neviens neliedz gūt pieredzi, iesitot savus punus. Tikai iegūt vajadzīgo rezultātu diletantam diez vai izdosies.
Apmaksājot rieltora, māklera, jurista darbu, jūs maksājat par viņa sākotnējo izglītību, ilggadējo pieredzi, zināšanām, profesionalitāti, semināriem, kursiem. Tas ir tas, kā jums pietrūkst, lai veismīgi veiktu un pabeigtu darījumu ar sava nekustamā īpašuma pirkšanu vai pārdošanu. Apmaksājot rieltora, māklera, jurista darbu, jūs apmaksājat nepieciešamās kvalitātes produktu.
Tas viss ir mūsu firmas EKOCENTRS darbiniekiem.
Vai vajadzīga palīdzība?
Nāciet šurp.
“Ja uzskatāt, ka kompetence maksā dārgi, pamēģiniet nekompetenci. Tas jums maksās daudz dārgāk.”
Johans Staels fon Holsteins, investors, riska kapitālists.

Rakstu sagatavoja uzņēmuma EKOCENTRS analītiskā nodaļa
Atbildīgais Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.