Drukāt

Pārdod investīcijas nekustamo īpašumu ar vairāk nekā 6,5% gada ienesīgumu. - Bezdelīgu 220,000 EUR


Tiek pārdotas 10 jaunas dzīvojamās mājas ar nomniekiem jaunbūvju segmentā Piņķos: Bezdelīgu un Cīruļu ielās. Nomnieki ir ārvalstu uzņēmumu darbinieki, kā arī NATO virsnieki ar ģimenēm, kas nodrošina ienākumu regularitāti.

Iegādāties var no 1 līdz 10 mājām. Iegādājoties vairāk nekā 1 mājas, ir paredzēta atlaide.

Ciemats atrodas 500 metros no administratīvas Jūrmalas robežas un 2 kilometros no Rīgas robežas Babītes novadā. Tas nozīmē, ka nekustamā īpašuma nodoklis ir 5-8 reizēs mazāk nekā Rīga vai Jūrmalā: atkarībā no platuma tas var sastādīt no 120 līdz 170 euro gadā!

Ēkas projekti ir izstrādāti vācu arhitektu birojā un atbilst visām jaunām Eiropas siltuma zudumu normām. Gāzbetona sienas ar 100 mm akmens vates siltināšanu nodrošina zemas izmaksas apkurei. Kopējie komunālie maksājumi mājai (gāze, gaisma, ūdens, kanalizācija) sastāda ap 0.5 euro par 1 m2 vidēji gadā (90-100 euro mēnesī). Visi inženiertīkli - gāze, elektrotrība, ūdens apgāde un kanalizācija - ir pilsētas, Lattelecom optiskais kabelis internetam. Katrā mājā ir uzstādīts automātiskais gāzes katls Viessmann, kas ļauj uzdot ērtāko un ekonomiskāko apkures režīmu.

Kaut arī mājas novietotas rindā, viņām kopēju sienu nav. Starp kaimiņmājām ir spēle, kas nodrošina ideālo skaņas izolāciju.

Ciematā ir paredzēti papildus labumi iedzīvotājiem: slēgts bērnu laukums, kurā var tikt tikai ar mājas īpašnieka čipu palīdzību, kā arī slēgts meža parks pastaigām.

Soļupieejamībā arī atrodas:

- Latvijas Starptautiskā skola (International School of Latvia), kurā kvalificētie pasniedzēji no ASV, Lielbritānijas, Krievijas, Venecuēlas dod bērniem kvalificētu izglītību četros valodās, sakot no sākumskolas;

- Ekziperī Starptautiskā skola (Exupery International School) – pasniegšana franču, angļu, krievu un latviešu valodās (pasniedzēji – franči, angļi, krievi, latvieši, slovaki);

- Britu vidusskola Latvijā (The British School of Latvia) King's College – britu angļu valodā (pasniedzēji ir angļi);

- bērnu darzs;

- mūzikas skola;

- golfa klubs;

- segta slidotava;

- baseins;

- zirgu manēža un staļļi;

- ezers;

- divi futbola laukumi;

- tenisa korti;

- poliklīnika;

- veikali;

- aptieka.


Vispārējās ērtības
Interjera ērtības
Ārējās ērtības

Māja celta: 2016
Pieejams no:
2/05/2020
Adrese:
Pārdod investīcijas nekustamo īpašumu ar vairāk nekā 6,5% gada ienesīgumu. - Bezdelīgu
Piņķi
Latvija
Darījuma tips: Pārdod
Uzrakstīt māklerim
Kompānijas dibinātāja un direktore Jeļena Kordževa
Ekocentrs

Telefons: (+371) 29477710
Uzrakstīt māklerim