Ir paņemts hipotekārais kredīts

JAUTĀJUMS : Labdien. Man ir paņemts hipotekārais kredīts Swedbankā.  Īpašuma apdrošināts swedbank insurance grup.  2010 gadā bija apdrošināšanas gadījums, apdrošinātājs nolīga savus celtniekiem un deva viņiem naudu, lai uzceltu jaunu māju saskaņā ar līgumu. Termiņš pēc līguma bija 3 mēneši  un tad bija jānodod māja ekspluatācijā. māju uzcēla ļoti sliktā kvalitātē, tur ir trīs ekspertīzes. cēla bez projekta un bez atļaujas, nav nekādas par celtniecības atļaujas.

projektu nodeva man 2013 gada novembrī. tur ir viltoti celtniecības speciālistu un projekta izstrādātāja paraksti. izrādījās, ka nebija nekādas projekta izstrādes, māja uzcelta ar celtniecības tehnoloģijas un mājas konstrukcijas pārkāpumiem. Māja kļūst nedzīvojama. Banka atsūtīja vērtētāju. Mājas cena šobrīd ir daudz zemāka par izdalīto summu. Dzīvot mājā praktiski ir neiespējami. Esmu iesniegusi kriminālpolicijai iesniegumu par parakstu viltošanu. Apdrošinātāji ir atsūtījuši ekspertu, kurš pēc viņu norādījumiem veiks ekspertīzes korekciju. Vai ir iespējams lauzt līgumu ar banku par hipotekāro kredītu, vai pieprasīt no bankas kaut kādas darbības, sakarā ar līguma nepildīšanu. Paldies jau iepriekš par jūsu atbildi . JI

ATBILDE Ekocentrs :

Labdien. Es baidos, - šis jautājums ir ārpus nekustamo īpašumu Aģentūras kompetences.

Jums ir nepieciešams labs advokāts un Jūs varat iesūdzēt banku tiesā.

Es redzu labus priekšnoteikumus lietas veiksmīgam risinajumam, bet ir nepieciešams,lai juris nevis jūs konsultētu, bet tieši strādātu ar jūsu lietu.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.