2020. Maskarāde tika aizstata ar karnevālu

Kad visa pasaule valkā maskas, piedaloties Visuma maskarādē, mēs nolēmām ierīkot lokālu karnevālu. Bez maskas, toties košos kostīmos.
Vēl jo vairāk, ka iemesls ir vairāk nekā cienīgs – SIA EKOCENTRS, mūsu nekustamā īpašuma aģentūrai ir dzimšanas diena – 22 gadi!

Mēs esam pārdzīvojuši plānveida privatizāciju, izmaiņas mājokļu likumdošanā, nekustamo īpašumu nodokļu jomā eksperimentus, pasaules krīzi un atkritumu stāvvadu likvidēšanu Rīgā. Un mēs ceram pārdzīvot vēl vienu mūsu ierēdņu iniciatīvu.
Tikmēr mēs visa kolektīva sastāvā devāmies uz Preiļu pilsētu, lai svaigā gaisā, pārģērbtos vecajos uzvalkos, nofotografētos, iztēlojoties sevi par karaliskās balles dalībniekiem. Un mēs saņēmām no tā milzīgu prieku! Pēc tam bija draudzīgas pusdienas kādā no pilsētas krodziņiem, pastaiga pa senās pils drupām un apskates ekskursija pa pilsētu.
Rīgā mēs atgriezāmies vakarā, lai no rīta satiktos sapulcē, dalītos ar brauciena iespaidiem un izstrādātu turpmāka darba stratēģiju.
Jo, sieviete var aiziet pie cita, mašīnu var nozagt un tikai nekustamais īpašums paliek tur, kur tu to atstāja.
Bet ar visu, kas attiecas uz dokumentu noformējumu, lūdzām pie mums!

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.