2012. gads. Saules Torņa Akmeni

Mēs iedraudzējamies ar drūziem. Tā ir senā Izraēlas tauta, kura rastas no Fatimas, pravieša Muhameda meitas.
Saskaņā ar vienu no šīs tautas leģendām, kad veidojas jauna ģimene vai būvējas jauna māja, mājas pamatnē liekas laimīgais akmens – akmens no Saules torņa, kura no rīta pieskārējas pirmais saules stars.


Kopš 2012. gada mēs dāvinājām katram no mūsu klientiem speciāli atvestos no Izraēla Saules torņa akmeņus.


Leģenda par Saules torņu


Prāvestam Muhamedam bija iemīļota jaunāka meita – Fatima, kuru viņš ļoti mīlēja un daudz ko iemācīja. Kad Fatima izauga, pie viņas bildinājās daudzi, bet praviests izdeva viņu pie vira pēc mīlestības. Un, neskatot uz to, ka Islamā ir atļauta daudzsievība, viņa visu dzīvi bija sava vīra vienīgā sieva. Un dzemdēja viņam piecus dēlus.
Tādā veidā viduslaikos radās Fatimīdu dinastija un valsts – Fatimīdu kalifāts, kurā sastāvā bija Ēģiptes, Magrības, Palestīnas un Sīrijas teritorijas. Tieši no Ēģiptes rastas drūzi, Fatīmas pēcnācēji.
Drūziem ir ļoti interesanta reliģija – Islama, Grieķijas filozofijas un Hinduisma sintēze. Viņi atzīst reinkarnāciju. Lai paliktu cienīgam reinkarnācijai, viņi ciena godu, uzticību, augstāko drosmi, jo viņi ir pilnīgi pārliecināti savā nemirstībā, un viņi pielūdzas sievietei-mātei, pateicot kurai notiek jaunā dzimšana.
Drūzi ir lieliskie karotāji. Krustneši paniski baidījās no tiem. Otra Pasaules kara laikā Britu armijas sastāvā bija drūžu kavalērijas eskadrons, kurš karoja pret fašisma. Gan mūsdienās Izraela armijā nav labāko izlūku vai pēddziņu nekā drūzi.
Runājot par ģimenes dzīvi, drūziem ir matriarhāts. Runa taču neiet par daudzsievību, jo viņiem ir mātes kults. No tā izriet cienība, mīlestība un bezgalīga uzticība savējai pusītei.
Netālu no Haifas, Hermona priekškalnē, ir neliela drūžu apmetne – Mardžaļ-Šams. Tas ir visaugstākais apdzīvotais punkts Izraēlā. Apmetnes nosaukums pārtulkojams no aramiešu valodas ka „saules tornis”, jo tieši šeit, Saules tornī, rodas visupirmā rītu saule.
Drūzi neatklāj savus noslēpumus, jo viņiem ir pieņemta „atturēšanās no patiesības atklājuma tiem, kuri nav uzticēti”. Bet ir zināma tāda paraža - kad veidojas jauna ģimene vai būvējas jauna māja, mājas pamatnē liekas laimīgais akmens – akmens no Saules torņa, kura no rīta pieskārējas pirmais saules stars.
Mēs paprasījām drūžus padalīties ar mums ar tiem laimīgiem akmeņiem. Un speciāli priekš mums agri no rīta Saules tornī tika savākti nesoši laimi, segti ar rasu, akmeņi. Tā ir velte mūsu klientiem. Lai katram mūsu klientam būtu mājās miers, mīlestība, laime un uzticība.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.