2003. – 2007.gads. Uzņēmuma lepnums ‘’Imantas Pērle’’

Jau no 2002.gada nekustamā īpašuma ‘’EKOCENTRS’’ direktore Jeļena Kordževa sāka aktīvi strādāt pie jaunā dzīvojamā kompleksa Imantā. ‘’Imantas Pērle’’ projekts aizņēma daudz laiku un spēku. Protams, ka uzņēmuma vadošie mākleri bija blakus no projekta pirmsākuma līdz tā realizācijai.
Projektēšana tika pabeigta 2005.gada vasarā un celtniecības darbus sāka ar laimes vēlējumu kapsulas iemūrēšanu nākamajiem nama iedzīvotājiem.
Interesants pasākums bija bērnu rotaļu laukuma izveide, kur uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ darbinieki rīkoja konkursu starp potenciālo iedzīvotāju bērniem un bērnu rotaļu laukums tika izveidots pēc konkursa uzvarētāju skicēm.
Jau no celtniecības brīža sākās arī pirmās dzīvokļu pārdošanas. Tiem potenciālajiem dzīvokļu pircējiem, kuri bija rezervējuši dzīvokļus, uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ darbinieki rīkoja atvērto durvju dienas. Vairāk kā 120 cilvēki, kuriem tika izsniegtas dzeltenās aizsargķiveres, nolasīta drošības tehnikas instrukcija un cilvēki varēja iepazīties ar saviem topošajiem dzīvokļiem.
Uz mājas nodošanu ekspluatācijā 2007.gadā, 134 no 156 dzīvokļiem jau bija pārdoti.
Visi tehniskie darbi: pilna mājas inventarizācija, dokumentu sagatavošana pārdošanai, aizņēma ne mazums laika, bet mūsu mākleri šos darbus paveica spīdoši.
Lai ātrāk varētu pabeigt visas formalitātes, inventarizatori tika aicināti jau agrāk – pusgadu pirms nama celtniecības beigām. Trīs mēnešus mūsu uzņēmuma labākā speciāliste Vera Arsijenkova strādāja plecu pie pleca kopā ar valsts zemes dienesta inventarizatoriem. Tie apsekoja katru jaunceltnes dzīvojamā kompleksa kvadrātmetru no 13 000 kvadrātmetriem.
Tas viss tika paveikts ziemā, apstākļos, kad lifti vēl nedarbojās, balkonu norobežojumu vel nebija, no stāva uz stāvu nācās pārvietoties par celtniecības sastatnēm. Bet ko neizdarīsi, lai dzīvokļu pircēji ātrāk varētu iemitināties savos jaunajos dzīvokļos.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.