Apburošs moderns, EKOCENTRS un 2022. dzimšanas diena

Jūgendstils, korporatīvs un "Ak, šīs cepures!"

Nu, pirmkārt, Jūgendstils.Tas ir tas, ko Eiropā sauc par modernu vai art-nuovo. Pēc Unesco Rīga ir jūgendstila galvaspilsēta. Mēs dzīvojam šajā skaistumā!
Īsi, kas ir Rīgas Jūgendstils?
Vismodernākais, ko vien iespējams izdomāt pirms 100 gadiem, ir ērts mājoklis, ar visiem tajā brīdī zināmajiem tehniskajiem sīkrīkiem, ieskaitot kanalizāciju, ūdensapgādi un Centrālo (!) apkuri! Un vēl tam jābūt ļoti skaistam, estētiskam un pielāgotam dzīvei. Tā nav tikai “istaba”, bet viesistaba, smēķēšanas zona, ēdnīca, ziemas dārzs utt. Ārienē Jūgendstils atšķiras no visa pārējā. Kā es runāju par joku, rādot arhitektūru saviem draugiem un klientiem:
- Jūs varat kļūt par jūgendstila speciālistu 3 minūšu laikā. Jums jāzina, ka logi katrā stāvā atšķirsies no citiem stāvu logiem, ka līcī būs augu ornaments un logi būs sīki izkārtojumi. Viss! Tagad jūs varat atšķirt šo stilu.
Nu, lūk, ilustrācija pie maniem vārdiem:
Nu, lūk. Šodien mums bija svētki: 24 gadi manai nekustamo īpašumu aģentūrai EKOCENTRS. Un mēs nolēmām svinēt - kā vienmēr radoši!
2020. gadā mēs braucām 200 km attālumā no Rīgas uz pasaku Karalisti. Pagājušajā gadā aiz 50 km uz observatoriju, skatoties uz zvaigznēm Latvijā lielākajā teleskopā.
Bet šogad mēs devāmies uz jūgendstila muzeju!
Pati ēka - dzeltena ar sarkanu smaili.
Nu, kā tad ar svētkiem bez tērpiem? Mēs uzvilkām cepures.
Žēl gan, ka ne visi ir atnākuši. Oho, kāds covida karantīnā.
Bet pastaiga ar gidu pa muzeju izdevās!

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.