Par mums

Jūgendstils, korporatīvs un "Ak, šīs cepures!"

Nu, pirmkārt, Jūgendstils.Tas ir tas, ko Eiropā sauc par modernu vai art-nuovo. Pēc Unesco Rīga ir jūgendstila galvaspilsēta. Mēs dzīvojam šajā skaistumā!
Īsi, kas ir Rīgas Jūgendstils?
Vismodernākais, ko vien iespējams izdomāt pirms 100 gadiem, ir ērts mājoklis, ar visiem tajā brīdī zināmajiem tehniskajiem sīkrīkiem, ieskaitot kanalizāciju, ūdensapgādi un Centrālo (!) apkuri! Un vēl tam jābūt ļoti skaistam, estētiskam un pielāgotam dzīvei. Tā nav tikai “istaba”, bet viesistaba, smēķēšanas zona, ēdnīca, ziemas dārzs utt. Ārienē Jūgendstils atšķiras no visa pārējā. Kā es runāju par joku, rādot arhitektūru saviem draugiem un klientiem:
- Jūs varat kļūt par jūgendstila speciālistu 3 minūšu laikā. Jums jāzina, ka logi katrā stāvā atšķirsies no citiem stāvu logiem, ka līcī būs augu ornaments un logi būs sīki izkārtojumi. Viss! Tagad jūs varat atšķirt šo stilu.
Nu, lūk, ilustrācija pie maniem vārdiem:
Nu, lūk. Šodien mums bija svētki: 24 gadi manai nekustamo īpašumu aģentūrai EKOCENTRS. Un mēs nolēmām svinēt - kā vienmēr radoši!
2020. gadā mēs braucām 200 km attālumā no Rīgas uz pasaku Karalisti. Pagājušajā gadā aiz 50 km uz observatoriju, skatoties uz zvaigznēm Latvijā lielākajā teleskopā.
Bet šogad mēs devāmies uz jūgendstila muzeju!
Pati ēka - dzeltena ar sarkanu smaili.
Nu, kā tad ar svētkiem bez tērpiem? Mēs uzvilkām cepures.
Žēl gan, ka ne visi ir atnākuši. Oho, kāds covida karantīnā.
Bet pastaiga ar gidu pa muzeju izdevās!

Kad visa pasaule valkā maskas, piedaloties Visuma maskarādē, mēs nolēmām ierīkot lokālu karnevālu. Bez maskas, toties košos kostīmos.
Vēl jo vairāk, ka iemesls ir vairāk nekā cienīgs – SIA EKOCENTRS, mūsu nekustamā īpašuma aģentūrai ir dzimšanas diena – 22 gadi!

Mēs esam pārdzīvojuši plānveida privatizāciju, izmaiņas mājokļu likumdošanā, nekustamo īpašumu nodokļu jomā eksperimentus, pasaules krīzi un atkritumu stāvvadu likvidēšanu Rīgā. Un mēs ceram pārdzīvot vēl vienu mūsu ierēdņu iniciatīvu.
Tikmēr mēs visa kolektīva sastāvā devāmies uz Preiļu pilsētu, lai svaigā gaisā, pārģērbtos vecajos uzvalkos, nofotografētos, iztēlojoties sevi par karaliskās balles dalībniekiem. Un mēs saņēmām no tā milzīgu prieku! Pēc tam bija draudzīgas pusdienas kādā no pilsētas krodziņiem, pastaiga pa senās pils drupām un apskates ekskursija pa pilsētu.
Rīgā mēs atgriezāmies vakarā, lai no rīta satiktos sapulcē, dalītos ar brauciena iespaidiem un izstrādātu turpmāka darba stratēģiju.
Jo, sieviete var aiziet pie cita, mašīnu var nozagt un tikai nekustamais īpašums paliek tur, kur tu to atstāja.
Bet ar visu, kas attiecas uz dokumentu noformējumu, lūdzām pie mums!

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS, neskatoties uz krīzes situāciju, turpina strādāt.

Mēs esam gatavi Jūs konsultēt attālināti. Ir taču tālrunis, WhatsApp, Viber, Zoom.

Ja Jūs nevarat sazināties ar biroju, zvaniet man personīgi pa tālruni 29477710 un es mēģināšu Jums palīdzēt.

Aģentūras direktore Jeļena Kordževa

Un, protams, sargiet sevi un mazgājiet rokas!

Pie mums notika “Melnais Džeks”.

Šogad mūsu uzņēmumam EKOCENTRS apritēja 21 gads.

21 gadu mēs katru dienu palīdzam mūsu klientiem pirkt un pārdot savu nekustamo īpašumu bez riska tikt apkrāptiem. Mēs atrodam pārdevējus un pircējus, palīdzam sastādīt testamentus, dāvinājuma, nomas, pirkšanas un pārdošanas līgumus un daudz ko citu.

Konsultējam par mantojuma spēkā stāšanās un īpašuma tiesību jautājumiem.

Un vēl mēs vienkārši turam Jūsu roku visā darba laikā.

Priecājieties par mums, jo mēs esam spējuši izturēt krīzi un sasniegt gleznas jaunības gadus.

Jūsu EKOCENTR

Dzīmšānas diena notiek katru gadu gan cilvēkiem, gan kolektīviem. Bet jubilejas nav tik biežie svētki.
Un lūk, šodien mums tieši ir jubileja, mums ir 20 gadi - jauna vecums!
Pa šiem gadiem caur mūsējām rokām pagāja vairak nekā 8 000 klienti. Un mēs esam piecīgi, ka viņi mūs atceras ar labu vārdu.
Par dzīvokļiem, mājām, birojiem, viesnīcām, kuri ir pārdoti un iegūti bez problēmām.
Par konsultācijām.
Par izdevīgiem kredītiem, kurus mēs varējām nodrošināt mūsējiem klientiem.
Par palīdzību un atbalstu grūtās dzīves situācijās.
Par mūsu darbu.
Tā mēs kļūstam par draugiem.
Tagad jūs izlasāt mūsu izsūtīšanas. Atnāciet pie mums viesos. Vai jums ir darīšana vai vienkārši papļapāt.
Mums ir jubileja, bet mēs tāpat kā agrāk esam darbā. Nāciet pie mums, ja kas!

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS parakstīja līgumu ar Latvijas Universitāti! Tagad Jeļenas Kordževas autora kurss „Darījumi ar nekustamo īpašumu” tiks pasniegts visprestižākajā augstākas izglītības iestādē Latvijā!

Turpinot palīdzēt cilvēkiem atrast pareizo risinājumu dzīvē, EKOCENTRS izdeva jaunu ikceturkšņa žurnālu «Sarunas pie ģimenes pavarda». Jeļena Kordževa ir žurnāla redaktore. Janvāra sākumā iznāca pirmais – ziema – žurnāla izlaidums ar 2 500 eksemplāru tirāžu. Žurnālu var saņemt bezmaksas kompānijas birojā pēc adreses Cēsu iela 31, k.3., 7. ieeja, kab. 426.

Nekustamā īpašuma aģentūras EKOCENTRS dibinātāja un direktore Jeļena Kordževa iestājās Starptautiskajā biznesa klubā BNI (Business Network International). Tas ir starptautiskais sadarbību partneru tīkls. Un Rīgā tika radīta vienīga pasaulē krievu grupa BNI Artmane. Pašlaik Jeļena Kordževa ir grupas prezidente un sadarbības komandas „Nekustamais īpašums un būvniecība” vadītāja, kura apvieno vairāk 15 Latvijas uzņēmumu.

Mūsu 19 gadu jubilejā Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS nomainīja dislokācijas vietu. Tagad mēs atrodamies biznesa centrā «BARONS KVARTĀLS».
Mūsu jauna adrese:
Rīga, Cēsu iela 31. k.3, 7. ieeja, 4. stāvs, kab. 426.
Mob. +371 22 304 755.
Tālr. +371 67 280 080.
E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēs priecāsimies gan mūsu vecajiem klientiem, gan jauniem draugiem!

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS kļuva par Asociācijas LANĪDA asociēto locekli, kuras darba mērķis ir saskaņot un aizstāvēt tās locekļu intereses nekustamā īpašuma tirgū, ekonomiskajos jautājumos un attiecībās ar klientiem, attīstīt nekustamo īpašumu tirgu, paaugstināt sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, sekmēt nekustamā īpašuma tirgū strādājošo speciālistu profesionālai izaugsmei.

Nekustamā īpašuma direktore Jeļena Kordževa piedalījās Latvijas nekustamā īpašuma tirgus jaunu speciālistu sagatavošanā. LANĪDA studentiem viņa pavadīja semināru „Saskarsmes ar klientu pamati”.

Mēs piedalījāmies „Bezmaksas konsultācija dienās” tirdzniecības kompleksā „Spice”. Šo akciju organizēja Latvijas nekustamā īpašuma asociācija LANĪDA un atbalsta DNB banka. No Nekustama īpašuma aģentūras EKOCENTRS piedalījās vadošie speciālisti Jeļena Kordževa un Fjodors Gubins.
Cilvēkus interesēja jautājumi par nodokļiem, dāvinājuma noformēšanu, pareiziem soliem dzīvokļa pārdošanā...
Akcija paradīja šādu konsultāciju pieprasījumu.

Mēs organizējām iknedēļas interneta izsūtīšanu ar noderīgiem padomiem saistībā ar nekustamo īpašumu. Ar laiku mūsu parakstītāju skaits pārsniedza 10 000 cilvēku.

Mēs izpētījam visas problēmas, ar kuram saduras mūsu klienti, un visas šo problēmu sekmīgas risināšanas. Tā tika piedzimts jauns pakalpojums – „Darījuma stratēģija”, kurš ļauj ne tikai risināt pašreizējos jautājumus, bet arī izbeigt iespējamas problēmas nākotnē.
Protams, tas attiecas visiem nekustamā īpašuma darījumu veidiem:
- pirkšana;
- pārdošana;
- noma;
- dāvinājums;
- testaments;
- mantojums;
- kreditēšana;
- nekustamā īpašuma pārdošanas nodokļa aprēķins.
Tas viss ir mūsu kompetencē.

Izdevām stāstu krājumu „Profesijas kuriozi”. Visi stāsti dibinās uz reāliem notikumiem, kas notika ar mūsu klientiem. Gandrīz visa tirāža jau izgājušas pa rokām.

Uzrakstījām un izdevām pirmo postpadomju reģionā mācību grāmatu „Darījumi ar nekustamo īpašumu” trijos sējumos.
Mācību grāmatas recenzijas rakstīja tādi korifeji, kā Indulis Krauze un Jānis Lapsa.

Indulis Krauze, jurists:
«Vai varētu nekustamā īpašuma darījumu joma būt uzskatāma kā zinātne?
Dota mācību grāmata apliecina, ka var.
Autorei bija precīzi sistematizēti dažādi jautājumi un darbības, saistītie ar nekustamā īpašuma darījumu jomu, un viņas atzinumi un secinājumi var būt pieņemti par nekustamā īpašuma jomas aksiomām.
Vai varētu nekustamā īpašuma darījumu joma būt uzskatāma kā māksla? Izrādījās, ka jā.
Autore dalās ar savu bagātu pieredzi, kas ļauj nekustamā īpašuma darījumu sarežģīto procesu uzskatīt, ka mākslu, un proti, kā mākslu novest darījumu līdz loģiskajām beigām – pilnīgi pabeigtam juridiski korektam darījumam ar maksimālo labumu klientam.”

1 lapa no 3

Pieteikties bezmaksas konsultācijai ar speciālistu

Izvērtēsim pārdošanas iespējas un piedāvāsim sadarbības variantus.

Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku
Lūdzu, aizpildiet nepieciešamo lauku

Noformēt dāvinājumu uz vienu dēlu, tā lai pārējie bērni nekādi nevarētu apstrīdēt to tiesā

JAUTĀJUMS: Labdien, lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā ar tekošo situāciju - māte ir vienīgā dzīvokļa īpašniece, ir 3 tiešie mantinieki (bērni). Māte vēlas noformēt dokumentus uz vienu no dēliem, lai c...

Lasīt vairāk

Trojas zirgs - svešu omīti nopērk kopā ar dzīvokli

JAUTĀJUMS1:  Nopirku dzīvokli,kā izrādījās kopā ar vientiļu omīti, kurai ir vēl padomju laika pieraksts.Privatizācijas tiesības viņa atdevusi trešajai personai. Īpašnieki dzīvoklim ir mainījušies va...

Lasīt vairāk

Vai iespējams piedzīt parādu, pamatojoties uz parādzīmi

JAUTĀJUMS:  Labdien. Varbūt Jūs varat man palīdzēt? Mans paziņa (Latvijas pilsonis) šobrīd dzīvo Vācijā. Palūdza viņam aizdot 5000 EURO. Solīja atdot ar procentiem. Uzrakstīja parādzīme, pase...

Lasīt vairāk
© 1998-2022 SIA EKOCENTRS
Pasūtīt atzvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
PLG_SYSTEM_COOKIEHINT_HEAD
Mēs izmantojam sesijas sīkfailus. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, bet citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkfaili). Jūs pats varat izlemt, vai vēlaties atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja tās noraidīsiet, iespējams, nevarēsiet izmantot visas vietnes funkcijas.