(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Par lauksaimniecības zemes cenu Latvijā

Lauksaimniecības zeme Latvijā dalās divās kategorijās: aramzeme un ilggadīgas ganības.
Aramzemes cena ir augstāka par ganības vērtību. Aramzemes hektārs Latvijā maksā no 3900 eiro. Ganības hektārs ir no 2200 eiro.
Jāatzīmē, ka lauksaimniecības zemes cena Latvijā ir viena no zemākajām Eiropā. Cenu ietekmē lauksaimniecības sektora attīstības līmenis, iedzīvotāju blīvums, augsnes sastāvs, klimats, valsts palīdzības politika. 10 gadu laikā lauksaimniecības zemju vērtība Latvijā pieauga 2,9 reizes.
Šādu zemju galvenie pircēji ir lieli rietumu fondi, tostarp Skandināvijas, kā arī ES pensiju fondi. Krievijas pilsoņiem un NVS iedzīvotājiem aizliegts pirkt lauksaimniecības un meža zemes, kā arī zemes dabas rezervātos.
Ir vēl viena nianse tiem, kas vēlas iegādāties lauksaimniecības zemi Latvijā. Pircējam jāzina latviešu valoda A līmenī. Paredzams, ka šī likuma norma ļaus atsijāt ārvalstu pircējus, kuri nedzīvo pastāvīgi Latvijā.

Rakstu sagatavoja uzņēmuma EKOCENTRS analītiskā nodaļa
Atbildīgais Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.