(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Māklera apdrošināšana

Turpina izgudrot jaunus noteikumus Latvijas starpniekiem darījumos ar nekustamo īpašumu.
Ministru kabinets apstiprinājis kārtējo likumu, kurā mākleriem būs pienākums apdrošināt savu civiltiesisko atbildību, saistīto ar mākleru darbību. Minimālais atbildības limits ir noteikts 50 000 eiro. Obligāto risku sarakstā ir iekļauti tiesas riski, ekspertīžu risks, glābšanas risks, finanšu zaudējumu tiešais risks, trešās personas prasījuma izmeklēšanas risks.
Jāatgādina, ka iepriekš mākleriem uzlika par pienākumu rūpīgi pārbaudīt līdzekļu avotu, ar ko operē darījuma dalībnieki. Jāpārbauda arī gan nekustamā īpašuma pircēju, gan pārdevēju. Tas notiek cīņas ar nelikumīgi nospiestas naudas atmazgāšanu ietvaros. Ja rodas šaubas par finanšu izcelsmes likumību, tad darījums ir jāaptur.
Tāpēc mākleri pieraudzīs arī svešas naudas, un ar savu naudu dalīsies.

Rakstu sagatavoja uzņēmuma EKOCENTRS analītiskā nodaļa
Atbildīgais Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.