(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Maskarāde tika aizstata ar karnevālu

Kad visa pasaule valkā maskas, piedaloties Visuma maskarādē, mēs nolēmām ierīkot lokālu karnevālu. Bez maskas, toties košos kostīmos.
Vēl jo vairāk, ka iemesls ir vairāk nekā cienīgs – SIA EKOCENTRS, mūsu nekustamā īpašuma aģentūrai ir dzimšanas diena – 22 gadi!
Mēs esam pārdzīvojuši plānveida privatizāciju, izmaiņas mājokļu likumdošanā, nekustamo īpašumu nodokļu jomā eksperimentus, pasaules krīzi un atkritumu stāvvadu likvidēšanu Rīgā. Un mēs ceram pārdzīvot vēl vienu mūsu ierēdņu iniciatīvu.
Tikmēr mēs visa kolektīva sastāvā devāmies uz Preiļu pilsētu, lai svaigā gaisā, pārģērbtos vecajos uzvalkos, nofotografētos, iztēlojoties sevi par karaliskās balles dalībniekiem. Un mēs saņēmām no tā milzīgu prieku! Pēc tam bija draudzīgas pusdienas kādā no pilsētas krodziņiem, pastaiga pa senās pils drupām un apskates ekskursija pa pilsētu.
Rīgā mēs atgriezāmies vakarā, lai no rīta satiktos sapulcē, dalītos ar brauciena iespaidiem un izstrādātu turpmāka darba stratēģiju.
Jo, sieviete var aiziet pie cita, mašīnu var nozagt un tikai nekustamais īpašums paliek tur, kur tu to atstāja.
Bet ar visu, kas attiecas uz dokumentu noformējumu, lūdzām pie mums!

EKOCENTRS nekustamā īpašuma aģentūrai rakstu sagatavojis Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.