(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

Mākleri: tautas skaitīšanas pārskats

Ilgas epopējas ar likuma par mākleru darbību pieņemšanas dēļ tika izveidots jauns dokuments. Tas nav tieši tas, par ko izcīnījuši nekustamo īpašumu darījumu tirgus dalībnieki. Bet tas ir kaut kāds solis uz priekšu.
Tātad, kāda ir likuma, kas stājas spēkā šā gada augustā, būtība?
Visiem mākleriem ir jāstājas uzskaitē. Informācija par viņiem būs pieejama speciālajā publiskajā reģistrā. Mākleris var būt gan fiziskā, gan juridiskā persona. Īpašu izglītību, uz kuras uzstāja mākleru asociācija, likumdevējs neuzskatīja par nepieciešamu. Galvenais, pēc Saeimas domām, lai mākleri rīkojas godīgi un dod tikai patiesu informāciju par objektiem.
Citādi mākleriem būs jāsedz zaudējumus, kas radušies negodīga darījuma rezultātā.
Likums stājas spēkā ar 2020. gada 1. augustu. No 2021. gada 1. jūlija pakalpojumus varēs sniegt tikai oficiāli reģistrētie nekustamā īpašuma tirgū strādājošie aģenti.
Likuma izpildi uzraudzīs Ekonomikas ministrija, kā arī Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Rakstu sagatavoja uzņēmuma EKOCENTRS analītiskā nodaļa
Atbildīgais Anatolijs Koļcovs

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.