(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

Kā un ar ko saskaņot dzīvokļa remontdarbus

Ja veicat kosmētisko remontu vai logu nomaiņu, tad remontdarbu veikšanai atļauja nav nepieciešama. Ja ir ieplānots kas nopietnāks, kas skar dzīvokļa vai mājas pārplānošanu, ir vēlme nomainīt radiatorus, veikt fasādes vai balkona nostiprināšanas darbus, iestiklot lodžiju, tad šo darbu veikšanai nepieciešama atļauja.

Ja nepieciešams saskaņot projektu tikai ar nama apsaimniekotāja būvinženieri (piemēram, jāuzstāda konteiners pie mājas vai jānomaina stāvvadi vai radiatori), piesakieties pie "Rīgas namu pārvaldnieka" speciālista Jūsu nama iecirknī:

Dodieties uz apmekle.rnparvaldnieks.lv un izvēlieties Jūsu iecirkni;
Izvēlieties pakalpojumu;
Izvēlieties pieejamo dienu un laiku;
Aizpildiet kontaktinformāciju un norādiet sarunas tēmu un objekta adresi, par ko vēlaties runāt - uzrakstiet detalizētu informāciju, par ko vēlaties izrunāt ar Jūsu izvēlēto speciālistu. Jo sīkāk aprakstīsiet informāciju, jo produktīvāka būs tikšanās ar speciālistu;
Nospiediet pogu "E-PIERAKSTS".
Pēc pieraksta saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, kas nozīmēs, ka laiks un diena ir veiksmīgi rezervēti.
Gadījumā, ja Jūsu plāni mainās un rezervētajā laikā nevarēsiet ierasties pie izvēlētā speciālista, lūdzam savlaicīgi, vismaz 24 stundas iepriekš, atcelt vizīti. To var izdarīt, atverot Jums iepriekš nosūtīto apstiprinājuma e-pasta vēstuli un nospiežot pogu "atcelt".

Jāņem vērā, ka ir darbi, kas jāsaskaņo ne tikai ar nama apsaimniekotāju un kuriem ir nepieciešama arī arhitekta iesaistīšana un saskaņošana ar Rīgas pilsētas Būvvaldi

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.