MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Vērtīgi padomi. Kā pareizi nodot nekustamo īpašumu pircējam?

Salīdzinot ar iepriekšējo punktu šis šķiet vien sīkums. Tomēr sīkums var sagādāt daudz problēmu.
Runa ir par nekustamā īpašuma nodošanas kārtību. Pieņemsim, jūs esat pārdevis savu māju vai dzīvokli un saņēmis naudu un apmaksājis komunālos maksājumus priecīgs esat atdevis atslēgas jaunajiem īpašniekiem. Teicami, es jūs apsveicu!
Bet vai tikai jūs neesat aizmirsis pārtraukt līguma attiecības ar pakalpojumu sniedzējiem, tādiem kā Latvijas Gāze un Latvenergo? Ja jūs esat aizmirsis, tad piegādātājiem nav ne jausmas, ka jūs kaut ko esat pārdevis. Viņi cītīgi piestādīs jums rēķinus par izlietoto ūdeni un elektrību. Viņiem ar jums ir līgums. Tādēļ pēc darījuma noslēgšanas ir nekavējoties jāpārtrauc līgumattiecības ar visiem pakalpojumu sniedzējiem. Protams, kļūdas labot nekad nav par vēlu. Tomēr, ja jūs to nebūsiet izdarījis laicīgi, tad būs ļoti grūti noskaidrot, ar kādiem skaitītāja rādītājiem jūsu līgumattiecības ir izbeigušās.
Pie kam jebkuras domstarpības, pirmkārt, ir iztērēts laiks un otrkārt, iespējamie materiālie zaudējumi.

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.