MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Kāpēc Latvija nav Hollivuda

Knapi paspēju saķert klientu aiz roku.
Labi, ka atnāca. Citādi droši vien atgadītos lielas nepatikšanas, no kurām viņu nav pasargājis privātais mākleris.
Protams, ka vainīgi ir Roberts de Niro, Als Pačino, Martins Skorseze un citas Holivuda zvaigznes ar savām gangstera asa sižeta filmām, kurās visi ir tik skaisti, garos mēteļos, cepurēs un ar cigāriem, atnāk uz darījumu un neraugoties met čemodānu uz galdu. Bet tie, kuri sēž pie galda, tā pat neraugoties atver čemodānu pilnu ar naudas paciņām. Un viņš tā slinki aizver čemodānu un teica: „Sit saujā!”. Īsta Holivuda!


Bet mans klients nav nekāds gangsteris, viņš ir parastais talārs jūrnieks. Un viss, ko viņš grib, ir nopirkt sev un savai ģimenei jauno dzīvokli. Jo vairāk, kā nauda ir – ne velti gan viņš daudz gadus iet jūrā!
Bet, liekas, viņš reisā daudz Holivudas filmas skatījās. Sagribējās romantiku un piedzīvojumu. Un tieši ierasties uz darījumu ar biezām skaidras naudas paciņām, kā Holivudā. Un neko gudrāko nav izdomājis, ka noņemt no konta visu naudu, aizvērt kontu un naudu nolikt somā zem dīvāna. Lai pie notāra ierastos ar skaidru naudu!
Bet galvenais pat ne tas. Labi, jūrnieks laikam palaidis informāciju par to, ka pašlaik Latvijā ir aizliegti darījumi ar skaidru naudu, ja summa pārsniedz EUR 7 200. Bet mākleris par domā? Taču abi klienti, gan pircējs, gan pārdevējs, būtu dabūjuši pilno muti ar problēmām! Vai tad par to klients maksa?
Būsim godīgie.
Kad mēs nākam pie speciālista, mēs gribam, lai mūsu problēmu kāds cits būtu risinājis mūs vietā. Ja es vēršos pie stomatologa, es gribu, lai viņš man zobu salabotu. Un vēl es gribu, lai viņš man neradītu problēmās nedz ar citiem zobiem, nedz ar ko citu. Un laipni lūgti – pilnais komplekss!
Kad cilvēks vēršas pie māklera pēc palīdzības, viņš grib, lai darījums pagāja bez problēmām. Bez problēmām, Karl!
Bet ja mākleris doma, ka viņa darbs ir tikai pircēja atrašana, tad tas ir tikai 50% no darba! Parēji 50% ir klienta drošība:
- pārdomāt, lai klients saņemtu pilnu summu par savu īpašumu (ir tādi apķērīgi „skaistuļi”, kuri manās nepiemaksāt);
- noformēt darījumu tā, lai samazinātu „tehnoloģiskos zaudējumus”;
- iepriekš pabrīdināt klientu par kapitāla pieauguma nodokļi, lai viņš pēc tam ne skraidītu apkārt ar izbolītām acīm naudu meklējumos;
- nodot nekustamo īpašumu tā, lai pircējs un pārdevējs izklīstu laimīgie un neprāvotos pēc tam līdz nozilēšanai.
Un protams, ka klients jāpasarga no dažādām neapdomātām darbībām, tādām, kā Holivuda šika.
Kāpēc dotajā darījumā tas netika izdarīts? Tāpēc, kā Latvijā nav valsts sertifikācijas institūta un par „nekustamā īpašuma speciālistu” var nosaukties jebkurš sētnieks. Starp citu, viņš gan ir speciālists, tikai citā sfērā.
Tiklīdz šis jautājums nebūs nokārtots valsts līmenī, pilsoņiem patstāvīgi būs jāpārbauda speciālista profesionalitāte, pie kura viņi griežas.
Prasiet rekomendācijas, prasiet asociācijas sertifikātu. Ticiet man, tas ir labāk, nekā pēc tam skaidrot nodokļu inspektoram, ka sagribējās uzspēlēt Holivudu.
Starp citu, to jūrnieku mēs pasargājam no muļķības: atsūtījām atpakaļ uz banku atvērt kontu un maksāt par dzīvokļa pirkšanu ar pārskaitījumu.
Šim esam palīdzējuši.
Pārējiem būs jāizlemj pašiem, vai uzticēt darījumu „Mudītes tantei» un riskēt, vai tomēr meklēt profesionālus.
Neviens cits par to neparūpēsies.

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.