(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemlinkblogyou tube

Mākleri: tautas skaitīšanas pārskats

Ilgas epopējas ar likuma par mākleru darbību pieņemšanas dēļ tika izveidots jauns dokuments. Tas nav tieši tas, par ko izcīnījuši nekustamo īpašumu darījumu tirgus dalībnieki. Bet tas ir kaut kāds solis uz priekšu.
Tātad, kāda ir likuma, kas stājas spēkā šā gada augustā, būtība?

Lasīt tālāk ...

Rīgas pašvaldība pārceļ NĪN samaksas termiņu uz 15. maiju

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, 26. martā, Rīgas domes pagaidu administrācija ārkārtas sēdē lēma par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņa pārcelšanu no 31. marta uz 15. maiju. Termiņa pārcelšana nozīmē, ka līdz 15.maijam par maksājumiem netiks aprēķināta nokavējuma nauda.

Dzīve sastinga, bet neapstājās.

           

Dzīve sastinga, bet neapstājās.


Tagad, kad dzīve ir izmainījusi ierasto skrējienu, ir iespēja padomāt par atliktajām lietām. Vai jums ir kādi jautājumi par nekustamo īpašumu?

Mēs esam gatavi Jūs konsultēt tiešsaistē, izmantojot jebkuru saziņas līdzekli: Whats-App, Viber, Zoom, tālrunis.

Mēs profesionāli atbildēsim uz jūsu jautājumiem par nomu, mantojumu, dāvinājumu, testamentu. Konsultēsimies par īpašuma tiesību, mantas sadalīšanu, kreditēšanu.

Mēs esam nekustamā īpašuma tirgū jau 21 gadu. Mums uzticas.

Vai ir kādi jautājumi? Zvaniet tūlīt un pierakstieties uz konsultāciju pa biroja tālruni +371 22304755 no 11.00 līdz 18.00 darbadienās!

Visiem klientiem, gan esošiem, gan topošiem:

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS, neskatoties uz krīzes situāciju, turpina strādāt.

Mēs esam gatavi Jūs konsultēt attālināti. Ir taču tālrunis, WhatsApp, Viber, Zoom.

Ja Jūs nevarat sazināties ar biroju, zvaniet man personīgi pa tālruni 29477710 un es mēģināšu Jums palīdzēt.

Aģentūras direktore Jeļena Kordževa

Un, protams, sargiet sevi un mazgājiet rokas!

Viss par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem 2020. gadam

Pašlaik atvieglojumu summa, ko rīdzinieki saņem par NĪN, ir 8 791 509 eiro. Kopumā atvieglojumus saņem 72 040 rīdzinieki. Kā portālam Riga.lv paskaidroja Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvaldes priekšnieks Ilmārs Ziedonis, ne visi galvaspilsētas iedzīvotāji ir informēti par atvieglojumiem, kas viņiem pienākas, tāpēc bieži šīs iespējas nemaz neizmanto.

Lasīt tālāk ...

18. novembris - Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

18. novembris ir Latvijas dzimšanas diena – lai arī vēl nebija nospraustas valsts robežas, apņēmīgu nacionālistu grupa šajā dienā 1918. gadā proklamēja neatkarīgu Latvijas valsti. Vēl vairākus mēnešus pēc šī drosmīgā soļa norisinājās karadarbība – Krievijas impērija negribēja zaudēt nozīmīgu teritoriju. Taču joprojām tieši šī diena ir katram latvietim pati nozīmīgākā valsts svētku diena.

Lasīt tālāk ...

Kādi faktori ietekmē dzīvokļa īres maksu?

Dzīvokļu īpašnieku noteiktā neadekvāti augstā cena, nepietiekamais piedāvājums, dzīvokļu sliktais stāvoklis, vecmodīgais iekārtojums un sliktā atrašanās vieta ir tikai daži no faktoriem, kas īres meklētājiem uz savu iespējamo pagaidu mājokli liek raudzīties pesimistiski. Situācijā, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, cilvēki joprojām nav gatavi pieņemt ātrus lēmumus.

Lasīt tālāk ...

Izplatītākās krāpniecības shēmas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi organizēja semināru, kurā nekustamo īpašumu aģentiem bija iespēja uzzināt aktualitātes krāpšanas ar nekustamo īpašumu apkarošanā, kā arī iegūt noderīgus padomus, kā izvairīties no krāpniekiem, kādus paņēmienus tie izmanto, lai no cilvēkiem izkrāptu nekustamo īpašumu un kam pievērst uzmanību, noslēdzot NĪ darījumus, lai nenonāktu līdz policijai un situācijai, kad tiek veiktas pārbaudes un ierosināti kriminālprocesi par krāpšanu.

Lasīt tālāk ...

Melnais Džeks mākleriem!

Pie mums notika “Melnais Džeks”.

Šogad mūsu uzņēmumam EKOCENTRS apritēja 21 gads.

21 gadu mēs katru dienu palīdzam mūsu klientiem pirkt un pārdot savu nekustamo īpašumu bez riska tikt apkrāptiem. Mēs atrodam pārdevējus un pircējus, palīdzam sastādīt testamentus, dāvinājuma, nomas, pirkšanas un pārdošanas līgumus un daudz ko citu.

Konsultējam par mantojuma spēkā stāšanās un īpašuma tiesību jautājumiem.

Un vēl mēs vienkārši turam Jūsu roku visā darba laikā.

Priecājieties par mums, jo mēs esam spējuši izturēt krīzi un sasniegt gleznas jaunības gadus.

Jūsu EKOCENTR

Kā un ar ko saskaņot dzīvokļa remontdarbus

Ja veicat kosmētisko remontu vai logu nomaiņu, tad remontdarbu veikšanai atļauja nav nepieciešama. Ja ir ieplānots kas nopietnāks, kas skar dzīvokļa vai mājas pārplānošanu, ir vēlme nomainīt radiatorus, veikt fasādes vai balkona nostiprināšanas darbus, iestiklot lodžiju, tad šo darbu veikšanai nepieciešama atļauja.

Lasīt tālāk ...

Zem daudzdzīvokļu ēkām esošās zemes piespiedu noma: kas mainās no 1. maija?

Pagājušā gada aprīlī Satversmes tiesa uz zemes īpašnieku pieteikuma pamata atzina par neatbilstošiem Satversmei likuma grozījumus, saskaņā ar kuriem gadījumos, kad zemes īpašnieki un dzīvokļu īpašnieki nav spējuši panākt savstarpēju vienošanos par nomas maksas apmēru, nomas maksa 2018. gadā nedrīkst pārsniegt 5 %, 2019. gadā – 4 % un no 2020. gada – 3 % no nomātā zemesgabala kadastrālās vērtības.

Lasīt tālāk ...

Lai novērstu viltojumus, visiem privātiem testamentiem būs jābūt pašrocīgi sagatavotiem un parakstītiem

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas precizē privāto testamentu regulējumu, nosakot, ka turpmāk vairs nebūs iespējams mantot pēc tādiem privātiem testamentiem, kas nav testatora pašrocīgi sastādīti un parakstīti, piemēram, testaments uzrakstīts datorrakstā un mantojuma atstājējs to tikai parakstījis.

Lasīt tālāk ...

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.