(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Pilnvara — tā ir deleģētā pilnvara

Tu vienmēr riskē, kad izlēmi uzticēties. citāts no seriāla “Klīnika” (Scrubs)

Pilnvara ir rakstveida dokuments, kas deleģē tiesības vienai personai pārstāvēt citas personas intereses trešajām personām.
Ir vairāku veidu pilnvaras:


1. pēc noformēšanas veida:
- vienkāršā rakstiskā formātā;
- notariāli apliecināta;

Lasīt tālāk ...

Nekustamā īpašuma nodoklis. Nianses.

Nekustamais īpašums ir interesanta lieta. Mašīnu var nozagt, sieva var pamest, suns var mirst. Un tikai nekustamais īpašums ir tur, kur tu to atstājis. Un ar gadiem tas nezaudē cenu.
Jā, tā cenu ietekmē kvadrātmetru platums, no kāda materiāla tā ir izgatavota, kurā vietā tā atrodas. Vai tas ir dzīvoklis vai privātmāja, komercīpašums vai zemesgabals. Un mēs visi esam piesieti pie šī īpašuma kā suņi pie savām būdām.

Lasīt tālāk ...

LIBOR likme nogrims aizmirstībā

Jedzēnu “LIBOR likme” piedāvāja grieķu baņķieris Minoss Zombanakis, lai apzīmētu vidējo svērto procentu likmi īstermiņa starpbanku kredītiem.
Kopš 1986. gada Britu banku asociācija ir uzņēmusies saistības regulāri aprēķināt LIBOR likmi. Asociācija katru dienu nosūtīja pieprasījumus sešpadsmit bankām ar lūgumu nosaukt nosacījumus, ar kuriem šīs bankas ir gatavas aizņemties citās bankās. Vidējā aritmētiskā vērtība sastādīja LIBOR likmi, pēc kura bankas ir gatavas piedāvāt kredītus viens otram.

Lasīt tālāk ...

Māklera apdrošināšana

Turpina izgudrot jaunus noteikumus Latvijas starpniekiem darījumos ar nekustamo īpašumu.
Ministru kabinets apstiprinājis kārtējo likumu, kurā mākleriem būs pienākums apdrošināt savu civiltiesisko atbildību, saistīto ar mākleru darbību. Minimālais atbildības limits ir noteikts 50 000 eiro. Obligāto risku sarakstā ir iekļauti tiesas riski, ekspertīžu risks, glābšanas risks, finanšu zaudējumu tiešais risks, trešās personas prasījuma izmeklēšanas risks.

Lasīt tālāk ...

Dzīvokļi cieš, bet nepadodas!

Cilvēki, kas nodarbojas ar dzīvokļu nodošanu nomā/īrē, periodiski saskaras ar nomas/īres maksas nemaksāšanas, īpašuma bojāšanās un atklātās vandālisma faktiem. Latvijas Saeima izdomāja, kā palīdzēt iznomātājiem izvairīties no visām šīm problēmām. Pēs parlamentāriešu viedokļa, pietiek iereģistrēt nomas/īres līgumu Zemesgrāmatā, un rodas mierīga problēmas risinājuma garantija.

Lasīt tālāk ...

Mākleri. Kāds tam sakars ar Pēteri I?

“Māklera līķis tika atrasts labā rajonā ar attīstītu infrastruktūru. Blakus pilsētas parkam, poliklīnikai, metro stacijai. Ir iespēja izvēlēties nedārgu mājokli jebkurai gaumei.”
Mākleris (no vācu Makler – starpnieks, brokeris) — ta ir persona, kas sniedz profesionālus starpniecības pakalpojumus, veicot un slēdzot darījumus. Mākleri mēdz būt apdrošināšanas, biržas, preču, kursu...
Rieltors (no angļu realtor – nekustamā īpašuma aģents) – tas ir profesionāls starpnieks darījumu ar nekustamo īpašumu slēgšanā. Viņš nodarbojas ar nekustamā īpašuma pircēju vai pārdevēju meklēšanu. Kā arī ar juridisku darījumu pavadīšanu.

Lasīt tālāk ...

Žēlsirdība no Latvijas valdības

Viens taupīgs saimnieks nolēma nocirst asti savam kaķim, lai viņš ātrāk ietu mājas iekšā. Saimnieks bija ne tikai taupīgs, bet arī laipns. Lai nemocītu dzīvnieku, viņš šo asti nocirta pa nelieliem gabaliņiem. Nepateicīgais dzīvnieks aizbēdzis no mājas.
Šis stāsts man sapūta Latvijas valdības lēmums par izmaiņām nodokļu politikā. Šīs izmaiņas plāno ieviest trīs posmos.

Lasīt tālāk ...

Latvijas nekustamā īpašuma kovids

Jebkura globāla krīze nekad nenotiek bez sekām ekonomikā.
Kronovirusa epidēmija, kurā piedalījās visas valstis un kontinenti un kuras beigas pagaidām nav redzamas, sniedz uz Latviju, ieskaitot Rīgu, savu negatīvo ietekmi. Tā kā mēs nodarbojamies ar nekustamo īpašumu, tad gribas pastāstīt par to, kā kovids ir mainījis spēku izvietojumu nekustamā īpašuma tirgū.

Lasīt tālāk ...

Vai aizmirsis? Vai negribēji atgādināt?

Tikko pabeidzām darījumu.
Parastā situācija: klients vēlas pārdot savu dzīvokli nelielā mazdzīvokļa mājā. Viss ir skaidrs - kāds pārdod, kāds pērk. Standartprocess nekustamajā īpašuma jomā.
Mēs arī bijām pārliecināti par procesa standartitāti, kamēr darījuma laikā neizpeldēja dīvaina nianse: uz nekustamo īpašumu ir uzlikta hipotēka. Tiem, kuri nezina: hipotēka - tas ir aizliegums visām darbībām ar nekustamo īpašumu, ieskaitot pārdošanu, pirkšanu, dāvināšanu, testamentu. Vai tas būtu kaut kas dīvains? Atkal parasta lieta. Bet hipotēka ir tik viltīgi uzlikta, ka to nevar atrast uzreiz.

Lasīt tālāk ...

Maskarāde tika aizstata ar karnevālu

Kad visa pasaule valkā maskas, piedaloties Visuma maskarādē, mēs nolēmām ierīkot lokālu karnevālu. Bez maskas, toties košos kostīmos.
Vēl jo vairāk, ka iemesls ir vairāk nekā cienīgs – SIA EKOCENTRS, mūsu nekustamā īpašuma aģentūrai ir dzimšanas diena – 22 gadi!

Lasīt tālāk ...

Par jaunu kadastrālo vērtību

Tieslietu ministrija un Valsts zemes dienests nodeva sabiedriskajai apspriešanai sagatavoto jaunu kadastrālās vērtības aprēķina projektu, kuras pieaugums ir gaidāms. Citādi nebūtu šaja projekta jēgas. Kadastrālā vērtība ir nekustamā īpašuma nodokļa un vēl 16 citu nodokļu un nodevu aprēķina pamats.

Lasīt tālāk ...

Mākleri: tautas skaitīšanas pārskats

Ilgas epopējas ar likuma par mākleru darbību pieņemšanas dēļ tika izveidots jauns dokuments. Tas nav tieši tas, par ko izcīnījuši nekustamo īpašumu darījumu tirgus dalībnieki. Bet tas ir kaut kāds solis uz priekšu.
Tātad, kāda ir likuma, kas stājas spēkā šā gada augustā, būtība?

Lasīt tālāk ...

Rīgas pašvaldība pārceļ NĪN samaksas termiņu uz 15. maiju

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatības dēļ, 26. martā, Rīgas domes pagaidu administrācija ārkārtas sēdē lēma par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) apmaksas termiņa pārcelšanu no 31. marta uz 15. maiju. Termiņa pārcelšana nozīmē, ka līdz 15.maijam par maksājumiem netiks aprēķināta nokavējuma nauda.

Dzīve sastinga, bet neapstājās.

           

Dzīve sastinga, bet neapstājās.


Tagad, kad dzīve ir izmainījusi ierasto skrējienu, ir iespēja padomāt par atliktajām lietām. Vai jums ir kādi jautājumi par nekustamo īpašumu?

Mēs esam gatavi Jūs konsultēt tiešsaistē, izmantojot jebkuru saziņas līdzekli: Whats-App, Viber, Zoom, tālrunis.

Mēs profesionāli atbildēsim uz jūsu jautājumiem par nomu, mantojumu, dāvinājumu, testamentu. Konsultēsimies par īpašuma tiesību, mantas sadalīšanu, kreditēšanu.

Mēs esam nekustamā īpašuma tirgū jau 22 gadus. Mums uzticas.

Vai ir kādi jautājumi? Zvaniet tūlīt un pierakstieties uz konsultāciju pa biroja tālruni +371 22304755 no 11.00 līdz 18.00 darbadienās!

Visiem klientiem, gan esošiem, gan topošiem:

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS, neskatoties uz krīzes situāciju, turpina strādāt.

Mēs esam gatavi Jūs konsultēt attālināti. Ir taču tālrunis, WhatsApp, Viber, Zoom.

Ja Jūs nevarat sazināties ar biroju, zvaniet man personīgi pa tālruni 29477710 un es mēģināšu Jums palīdzēt.

Aģentūras direktore Jeļena Kordževa

Un, protams, sargiet sevi un mazgājiet rokas!

Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.