MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

18. novembris - Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

18. novembris ir Latvijas dzimšanas diena – lai arī vēl nebija nospraustas valsts robežas, apņēmīgu nacionālistu grupa šajā dienā 1918. gadā proklamēja neatkarīgu Latvijas valsti. Vēl vairākus mēnešus pēc šī drosmīgā soļa norisinājās karadarbība – Krievijas impērija negribēja zaudēt nozīmīgu teritoriju. Taču joprojām tieši šī diena ir katram latvietim pati nozīmīgākā valsts svētku diena.

Lasīt tālāk ...

Kādi faktori ietekmē dzīvokļa īres maksu?

Dzīvokļu īpašnieku noteiktā neadekvāti augstā cena, nepietiekamais piedāvājums, dzīvokļu sliktais stāvoklis, vecmodīgais iekārtojums un sliktā atrašanās vieta ir tikai daži no faktoriem, kas īres meklētājiem uz savu iespējamo pagaidu mājokli liek raudzīties pesimistiski. Situācijā, kad pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, cilvēki joprojām nav gatavi pieņemt ātrus lēmumus.

Lasīt tālāk ...

Izplatītākās krāpniecības shēmas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi organizēja semināru, kurā nekustamo īpašumu aģentiem bija iespēja uzzināt aktualitātes krāpšanas ar nekustamo īpašumu apkarošanā, kā arī iegūt noderīgus padomus, kā izvairīties no krāpniekiem, kādus paņēmienus tie izmanto, lai no cilvēkiem izkrāptu nekustamo īpašumu un kam pievērst uzmanību, noslēdzot NĪ darījumus, lai nenonāktu līdz policijai un situācijai, kad tiek veiktas pārbaudes un ierosināti kriminālprocesi par krāpšanu.

Lasīt tālāk ...

Melnais Džeks mākleriem!

Pie mums notika “Melnais Džeks”.

Šogad mūsu uzņēmumam EKOCENTRS apritēja 21 gads.

21 gadu mēs katru dienu palīdzam mūsu klientiem pirkt un pārdot savu nekustamo īpašumu bez riska tikt apkrāptiem. Mēs atrodam pārdevējus un pircējus, palīdzam sastādīt testamentus, dāvinājuma, nomas, pirkšanas un pārdošanas līgumus un daudz ko citu.

Konsultējam par mantojuma spēkā stāšanās un īpašuma tiesību jautājumiem.

Un vēl mēs vienkārši turam Jūsu roku visā darba laikā.

Priecājieties par mums, jo mēs esam spējuši izturēt krīzi un sasniegt gleznas jaunības gadus.

Jūsu EKOCENTR

Kā un ar ko saskaņot dzīvokļa remontdarbus

Ja veicat kosmētisko remontu vai logu nomaiņu, tad remontdarbu veikšanai atļauja nav nepieciešama. Ja ir ieplānots kas nopietnāks, kas skar dzīvokļa vai mājas pārplānošanu, ir vēlme nomainīt radiatorus, veikt fasādes vai balkona nostiprināšanas darbus, iestiklot lodžiju, tad šo darbu veikšanai nepieciešama atļauja.

Lasīt tālāk ...

Zem daudzdzīvokļu ēkām esošās zemes piespiedu noma: kas mainās no 1. maija?

Pagājušā gada aprīlī Satversmes tiesa uz zemes īpašnieku pieteikuma pamata atzina par neatbilstošiem Satversmei likuma grozījumus, saskaņā ar kuriem gadījumos, kad zemes īpašnieki un dzīvokļu īpašnieki nav spējuši panākt savstarpēju vienošanos par nomas maksas apmēru, nomas maksa 2018. gadā nedrīkst pārsniegt 5 %, 2019. gadā – 4 % un no 2020. gada – 3 % no nomātā zemesgabala kadastrālās vērtības.

Lasīt tālāk ...

Lai novērstu viltojumus, visiem privātiem testamentiem būs jābūt pašrocīgi sagatavotiem un parakstītiem

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas precizē privāto testamentu regulējumu, nosakot, ka turpmāk vairs nebūs iespējams mantot pēc tādiem privātiem testamentiem, kas nav testatora pašrocīgi sastādīti un parakstīti, piemēram, testaments uzrakstīts datorrakstā un mantojuma atstājējs to tikai parakstījis.

Lasīt tālāk ...

Kā saņemt mājokli no pašvaldības?

Viens no sociālās palīdzības piešķiršanas veidiem Rīgā ir dzīvojamās platības piešķiršana. Pašlaik galvaspilsētā ir 17 sociālās mājas ar 1596 dzīvokļiem, vēl 340 sociālo dzīvokļu atrodas pašvaldības ēkās vai privātās mājsaimniecībās.

Lasīt tālāk ...

Noderīgi padomi tiem, kas vēlas iegādāties īpašumu laukos

Pēdējā laikā arvien biežāk dzirdam stāstus, ka kāda ģimene ir izvēlējusies brīvdienu māju laukos vai pat pārcēlusies uz dzīvi ārpus pilsētas, iegādājoties īpašumu laukos vai piepilsētā. Taču lauku īpašumi mēdz būt maldīgi pievilcīgi – iegādājoties lielus īpašumus vai īpašumus ar vēsturi, riskējam kļūt arī par finanšu ziņā ļoti ietilpīga investīciju projekta īpašniekiem.

Lasīt tālāk ...

Tas briesmīgais vārds ROKASNAUDA

Kā parasti, nesaprotamā biedē.
Tā pat arī ar rokasnaudu. Tā ir tik reti sastopama parastajā dzīvē, ka ne vienmēr ir skaidrs, kam un kāpēc tā ir vajadzīga.
Mēģināsim tikt skaidrībā.
Pieņemsim, ka jūs esat pārdevējs. Un jums ir vienkāršs uzdevums - pārdot savu vienistabas dzīvokli un nopirkt trīsistabu dzīvokli citā rajonā. Protams, ka ar bankas kredīta palīdzību.

Lasīt tālāk ...

Bez notāru un tulkojumu

Vienas ES dalībvalsts iedzīvotajiem, dzīvojot citā ES dalībvalstī, bieži rodas nepieciešamība uzrādīt publisku dokumentu savas mītnesvalsts iestādēm. Šādi publiski dokumenti ir, piemēram, dzimšanas apliecība, kas nepieciešama laulību noslēgšanai, vai dokuments par sodāmības neesamību, kurš nepieciešams, stājoties darbā.

Lasīt tālāk ...

Pirmpirkuma tiesības – kad tās jāpiedāvā?

Kopīpašnieki, nomnieki, līdzmantinieki un pašvaldība var būt tikai dažas no ieinteresētajām pusēm, kam, pirms atsavināt savu īpašumu vai tā daļu trešajai personai, ir jāpiedāvā izmantot pirmpirkuma tiesības. Tās visbiežāk tiek nodibinātas uz līguma pamata, bet tādas var pastāvēt arī uz likuma pamata. LV portāla skaidrojumā par izplatītākajiem pirmpirkuma tiesību veidiem.

Lasīt tālāk ...

Cik izmaksā mantojums?

Latvijā pieņemts uzskatīt, ka testaments domāts, lai miljonu mantiniekiem būtu vieglāk sadalīt nelaiķa muižas un naftas aktīvus.Tomēr pat tad, ja jums nepieder milzu bagātība, ir vērts sastādīt testamentu, lai izvairītos no attiecību skaidrošanas mantinieku starpā.

Lasīt tālāk ...

Desmit ieteikumi iegādājoties jaunu mājvietu

Iegādājoties jaunu dzīvesvietu, interesentam vajadzētu izvairīties no pārlieku lielas emocionalitātes, ir jādomā racionāli, skaidro būvkompānijas «Merks» nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā, minot desmit ierosinājumus, kas palīdzēs kritiski izvērtēt mājvietas piemērotību un atvieglos lēmumu pieņemšanu.

Lasīt tālāk ...

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.