MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis: palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam  ar nekustamā īpašuma pirkšanu / pārdošanu / nomas palīdzību.
Mūsu produkts: pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar maksimālu labumu klientam.

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

felicity baner LAT

Par projektu

"Felicity Apartments" ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM.

Felicity Apartments ir 7 stāvu ilgtspējīga un mūsdienīga ēka. Nams piedāvā 62 komfortablus dzīvokļus (35 m2līdz 115 m2) ar pilnu iekšējo apdari un energotaupības risinājumiem, pazemes autostāvvietu un mantu glabātuvēm.

Katru dzīvokli šarmantāku padara franču balkons, bet sestā stāva dzīvokļa iemītnieki var baudīt atpūtu plašā jumta terasē ar skatu uz Rīgas pilsētas torņiem. Projekta īpašā priekšrocība ir privātie dārzi pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem.

Dzīvokļu plānojumi veidoti tā, lai jebkurā brīdī lielāku dzīvokli varētu sadalīt 2 mazākos un vajadzības gadījumā atkal apvienot. Tādējādi šāds īpašums ir izdevīga izvēle gan dzīvošanai, gan investīcijai.

Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas gājēju iela –ir labiekārtota un savieno E.Birznieka-Upīša ielu ar Dzirnavu, A.Čaka un Lāčplēša ielu.

Pirmajā stāvā ir piecas komerctelpas (38 m2līdz 78 m2), kas piemērotas nelielu konceptveikalu vai restorānu izveidei.

Tehniskais apraksts

BREEAM SERTIFICĒTS ĒKAS PROJEKTS. Ēka projektēta un būvēta saskaņā ar starptautisku BREEAM ilgtspējīgas ēkas būvniecības standartu. „Felicity Apartments” ir pirmais BREEAM sertificētais projekts Baltijā. Pasaulē BREEAM sertificētas ēkas tiek atpazītas kā videi un lietotājam draudzīgas, resursu efektīvas būvniecības piemēri.

DZĪVOJAMĀS ĒKAS KONSTRUKCIJAS

Ūdensapgādes sistēma

Ūdensapgāde un kanalizācija nodrošināta no pilsētas centralizētā ūdensvada un kanalizācijas sistēmas (AS „Rīgas Ūdens”). Uzstādīta ūdens spiediena paaugstināšanas iekārta un mehāniskās ūdens attīrīšanas iekārtas. Katram dzīvoklim individuāls aukstā un siltā ūdens skaitītājs ar attālinātu rādījumu nolasīšanas iespēju. Visas caurules ir izolētas, visām komunikāciju šahtām ir paaugstināta skaņas izolācija, lai samazinātu trokšņa līmeni.

Elektroapgādes sistēma

Pieslēgums pie AS „Sadales tīkli” elektroapgādes sistēmas. Katram dzīvoklim individuāls skaitītājs ar attālinātu rādījumu nolasīšanas iespēju. Apgaismojumam koplietošanas telpās izmantoti energoefektīvi gaismekļi ar LED spuldzēm.

Apkures sistēma

Pieslēgums pie AS „Rīgas Siltums” centrālapkures sistēmas. Katram dzīvoklim ir siltuma enerģijas skaitītājs, Purmo Compact radiatori ar priekšiestatāmu termostatisko ventili un regulējamu termostatu. Siltuma patēriņa rādījumus iespējams nolasīt attālināti.

Ventilācijas un dzesēšanas sistēma

Katram dzīvoklim sanmezglos mehāniskās nosūces sistēma ar sadzīves nosūces ventilatoru, nosūces gaisa vads pievienots maģistrālam stāvvadam. Virtuves telpā izbūvēts gaisa vads, pie kura paredzēts pieslēgt virtuves tvaika nosūcēju ar nosūces ventilatoru. Virtuves nosūces gaisa vads pievienots maģistrālam stāvvadam. Paredzēta iespēja katram dzīvoklim uzstādīt Hi-Wall tipa dzesētājus pie sienas, iepriekš izvēlētajās telpās. Katram dzīvokļa pieslēgumam ir atsevišķs aukstuma enerģijas skaitītājs ar pieslēgumu centralizētai uzskaites sistēmai. Septītā stāva dzīvokļos iespēja izbūvēt kamīnu tam paredzētajās vietās. Drošības pasākumi

Izbūvēta pasīvā zibens aizsardzības sistēma. Uzstādītas ugunsgrēka atklāšanas sistēma katram dzīvoklim un apsardzes sistēma koplietošanas telpām. Ēkas kāpņu telpas ārdurvis slēdzamas un aprīkotas ar bezkontakta koda slēdzenēm. Alternatīva piekļuve – ar atslēgu. Koplietošanas telpās un ēkas teritorijā ir video novērošanas sistēmas.

Sarunu sistēma

Dzīvokļos un pie 1.stāva centrālajām un pagalma ārdurvīm, un pagrabstāvā pie katras kāpņu telpas ieejas durvīm uzstādītas BPT® video sarunu iekārtas.

DZĪVOKĻU IEKŠĒJĀS APDARES RAKSTUROJUMS

Griesti

Betona, špaktelēti un krāsoti ar pusmatētu ūdens emulsiju (h~2.80m). Sanmezglos, priekštelpās un virtuves zonā – krāsoti piekārtie riģipša konstrukciju griesti (h~2.55m).

Grīda

Dzīvojamās telpās, priekštelpā, gaitenī un virtuvē ieklāts Boen® ozolkoka trīsslāņu parkets. Uz dzelzsbetona pārseguma ieklāta minerālvates Paroc® SSB1 skaņas izolācija (b=20mm) un izlīdzinošās kārtas betona klons (b=40mm). Sanmezglos elektriski apsildāmas NowaGala Concept® flīžu grīdas segums ar hidroizolāciju. Sienas

Dzīvokļa nodalošās starpsienas – gāzbetona ar abpusēju minerālvates skaņas izolāciju un dubultu riģipša apšuvumu. Iekšējās starptelpu sienas – metāla karkass, apšūts ar divām kārtām ģipškartonu un no abām pusēm pildīts ar minerālvati. Sienas krāsotas ar pusmatētu ūdens emulsijas krāsu. Sanmezglos NowaGala Concept® flīžu sienas segums, hidroizolācija.

Sanmezglu aprīkojums

Ideal Standard® santehnika, izlietnes skapis ar Push–to–open funkciju. Grīdas līmeņa dušas aprīkotas ar pilnstikla sienu un H&L® grīdas trapu ūdens novadīšanai. Griestos iebūvēti gaismekļi ar LED spuldzēm, virs izlietnes izvietots spogulis ar iebūvētām LED spuldzēm.

Virtuves un istabu aprīkojums

Dzīvokļi tiek pārdoti bez aprīkojuma. Tiek nodrošinātas pieslēguma vietas virtuves tehnikai. Telekomunikācijas

Ierīkotas tālruņa, optiskā interneta un kabeļtelevīzijas instalācijas, uzstādītas kontaktrozetes.

Dzīvokļa iekšdurvis

Atkarībā no izvēlētā apdares varianta dzīvokļiem uzstādītas vairoga konstrukcijas koka durvis: balti krāsotas vai finierētas. Durvis aprīkotas ar Dieckmann® durvju furnitūru – rokturiem un vienpusēju slēdzeni. Dzīvokļa ārdurvis

Slēdzamas krāsota metāla durvis, ugunsdrošas.

Balkoni un terases

Dzīvokļiem izbūvēti franču balkoni, kas veidoti no fasādei atbilstošām alumīnija sistēmu un paneļu konstrukcijām. 1. stāva un 6. stāva terasēm segumā izmantots impregnēts dēļu klājs. 6.stāva terases un franču balkonu margas izgatavotas no rūdītā stikla, kas laminētas ar krāsainu dekoratīvo plēvi.

Kāpņu telpas

Kāpņu telpu sienas – apmestas, krāsotas, pakāpieni – saliekamā betona konstrukcijas ar nodilumizturīgu pārklājumu, kāpņu laukumos - flīžu grīdas segums.

Ēkas logi

Kvalitatīvi Schüco® alumīnija profilu logu rāmji ar trīs stiklu paketēm (b=38mm) un diviem selektīviem stikliem, Termix profilu. Loga aktīvā vērtne ar fiksatoru vēdināšanai.

Lifti

Katrā kāpņu telpā no pagrabstāva līdz 7.stāvam uzstādīts energoefektīvs A klases KONE® lifts ar celtspēju līdz 1000 kilogramiem vai 13 cilvēkiem.

PAZEMES AUTOSTĀVVIETA AR MANTU GLABĀTUVĒM

Autostāvvietas

Piekļuve pazemes autostāvietai tiek nodrošināta ar tālvadības pulti. Iebrauktuve stāvvietā tiek apsildīta pa nobraukšanas joslām.

Mantu glabātuve

Mantu glabātuvju sienas mūrētas no Fibo® keramzītbetona blokiem. Katrai mantu glabātuvei ir slēdzamas durvis.

TERITORIJAS LABIEKĀRTOJUMS

Mājas teritorija

Ēkai piegulošā teritorija ir labiekārtota – pasāžas ejā ir bruģēti celiņi ar iebūvētiem gaismas elementiem, laternas un vairākas atpūtas vietas ar soliņiem, apstādījumu grupas ar dažādiem dekoratīvajiem augiem un kokiem, velosipēdu novietnes. Apgaismojumam izmantotas LED spuldzes.

Bērnu laukums ir norobežots no ielas. Tā iesegums ir gumijas materiāls. Ir uzstādītas nerūsējošā tērauda bērnu rotaļu iekārtas no firmas GORIC®.

Vides pieejamība

Atbilst prasībām, lai vecāki ar bērnu ratiņiem un cilvēki ar kustību traucējumiem var ērti pārvietoties un iekļūt ēkā.

FELICITY APARTMENTS

Results 1 - 20 of 36
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 39А(27А)

124,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 1   Vannas istabas: 1   M2: 55   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 7   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 61

181,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 2   Vannas istabas: 1   M2: 70   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 7   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 60

201,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 55   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 7   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 31В

132,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 2   Vannas istabas: 1   M2: 57   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 3   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi Jaunceltnes
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 59

188,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 1   M2: 76   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 38

196,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 76   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi FELICITY APARTMENTS
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 56

137,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 2   Vannas istabas: 1   M2: 53   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 57

421,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 150   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 6   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 27(27В)

122,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 1   Vannas istabas: 1   M2: 55   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 7   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi FELICITY APARTMENTS
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 16(16А)

166,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 80   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 36

199,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 76   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 52

200,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 79   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 37А(23А)

121,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 2   Vannas istabas: 2   M2: 55   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 32

190,500 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 76   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 3   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi FELICITY APARTMENTS
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 44

197,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 79   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 3   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi FELICITY APARTMENTS
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 12

167,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 78   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 4   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 34

192,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 76   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 4   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
FELICITY APARTMENTS Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 48

199,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 3   Vannas istabas: 2   M2: 79   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 4   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes Ekskluzīvi nami, dzīvokļi FELICITY APARTMENTS
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 19В

120,000 EUR/зарезервирована

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 2   Vannas istabas: 1   M2: 55   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 5   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - E. Birznieka-Upiša 13, 31

255,000 EUR

Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā. - Rīga, centrs, Latvija
Istabu skaits: 4   Vannas istabas: 2   M2: 115   Stāvu skaits: 7   Stāvs: 3   
Tiek pārdots dzīvoklis jaunajā projektā FELICITY APARTMENTS. Birznieka-Upiša ielā 13, Rīgā.
Jaunceltnes FELICITY APARTMENTS Ekskluzīvi nami, dzīvokļi

Ekocentrs jaunumi

 • Kādi faktori ietekmē dzīvokļa īres maksu? >

  Dzīvokļu īpašnieku noteiktā neadekvāti augstā cena, nepietiekamais piedāvājums, dzīvokļu sliktais stāvoklis, vecmodīgais iekārtojums un sliktā atrašanās vieta ir tikai daži Lasīt tālāk
 • Izplatītākās krāpniecības shēmas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū >

  Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldi organizēja semināru, kurā Lasīt tālāk
 • Melnais Džeks mākleriem! >

  Pie mums notika “Melnais Džeks”. Šogad mūsu uzņēmumam EKOCENTRS apritēja 21 gads. 21 gadu mēs katru dienu palīdzam mūsu klientiem Lasīt tālāk
 • Kā un ar ko saskaņot dzīvokļa remontdarbus >

  Ja veicat kosmētisko remontu vai logu nomaiņu, tad remontdarbu veikšanai atļauja nav nepieciešama. Ja ir ieplānots kas nopietnāks, kas skar Lasīt tālāk
 • Zem daudzdzīvokļu ēkām esošās zemes piespiedu noma: kas mainās no 1. maija? >

  Pagājušā gada aprīlī Satversmes tiesa uz zemes īpašnieku pieteikuma pamata atzina par neatbilstošiem Satversmei likuma grozījumus, saskaņā ar kuriem gadījumos, Lasīt tālāk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.