(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 

fbdraugiemyou tube

MĒS ESAM NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA EKSPERTI

Mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atrast optimālus risinājumus dzīvei un biznesam ar nekustamā īpašuma pirkšanas / pārdošanas / nomas palīdzību.
Mūsu produkts ir pilnībā noslēgts juridiski nevainojams darījums ar klienta maksimālu labumu.

(+371) 22 304 755
info@ekocentrs.lv
 
 

fbdraugiemyou tube

Konfidencialitātes politika

Saņemta informācija glabājas elektroniskajā veidā, izmantojot brauzera lokālo glabātuvi, ES teritorijā.

Dati, kuri ir ierakstīti pakalpojumu līgumos, tiek glabāti slēgtās telpās, kurām ir pieeja tikai uzņēmuma vadībai un pilnvarotiem darbiniekiem.

Saskaņā ar EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGLAMENTA 13. pantu № 2016/679 jūs ir tiesīgs iesniegt sūdzību uzraudzību iestādē. Lietotājs ir tiesīgs pieprasīt glabājošos personas datu kopiju, ierodoties EKOCENTRS birojā un identificējoties kā profila īpašnieks. Glabājošies personas dati tiks sagatavoti 60 (sešdesmit) kalendāru dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

EKOCENTRS regulāri pārskata savējo atbilstību īstai konfidenciālitātes politikai. Pēc oficiālas rakstiskas sūdzības saņemšanas vai pēc atbalsta prasības mēs sazināsimies ar paziņotāju, lai pieņemtu lēmumu par tālākām darbībām. Jebkādas sūdzības par personas datu nodošanu, kuru mums neizdevās atrisināt kontaktējoties personīgi ar konkrētu personu, izmeklēšanas ietvaros, EKOCENTRS sadarbojas ar reglamentējošajām iestādēm, tostarp ar lokālām datu aizsardzības iestādēm.

Dota konfidencialitātes politika var palaikam mainīties. Visas izmaiņas konfidencialitātes politikā publicējas dotajā lapā, bet būtisku izmaiņu gadījumā tiks izdarīta īpaša izsludināšana (t.sk. izsūtīta ziņa uz e-pastu).

Fizisko personu datu apstrādes noteikumi

Datu aizsardzība notiek saskaņā ar Eiropas Savienības (turpmāk tekstā - ES) rekomendācijām un prasībām, un tieši – ar direktīvu 95/46. Lietotāja personas dati var būt nodoti tikai valsts struktūrām ar atbilstošām pilnvarām, tikai ar to rakstisko pieprasījumu un paredzētos likumā gadījumos.

Mājaslapas http://ekocentrs.lv/ lietotāju bāze ietver tikai ziņas, kuras viņi ziņoja reģistrācijas vai savējo datu redakcijas brīdī, kā arī tehnisku informāciju par apmeklētāju darbībām http://ekocentrs.lv/ mājaslapā.

Citi dati, kurus EKOCENTRS vāc automātiski, kad jūs ieejat http://ekocentrs.lv/ mājaslapā, ir:

valodu iestatījumi, IP adrese, geolokācija, ierīce un tā operētājsistēma, ieejas sistēmā, ieejas sistēmā laiks, pieprasītā URL adrese, atskaites par brauzera versiju un sistēmas stāvokli, mājaslapas apmeklējuma rezultāti (datu caurskatīšana, parakstīšana uz izsūtīšanu vai vēstule mums), meklēšanas vēsture un noskatīto datu tips.

Tam var tikt izmantoti cookie-faili u. tml., lai atpazītu jūsu ierīci vai interneta brauzeri. Jūs varat nobloķēt savējā interneta brauzerī visus cookie-failus, arī saistītos ar http://ekocentrs.lv/ mājaslapu. Tomēr, iespējams, šajā gadījumā mājaslapa atspoguļosies nekorekti.

Ja jūs vēlāties nodzēst jūsu personas datus, bet nevarat patstāvīgi to izdarīt, jūs varat sazināties ar EKOCENTRS pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pēc rakstiska pieprasījuma EKOCENTRS nodzēsīs visu informāciju par jums 1 (viena) kalendāra gada laikā (ja jūs neizmainīsiet savējo lēmumu) bez atjaunošanas iespējas.

Klientu, EKOCENTRS pakalpojumu saņēmēju, datu bāze ietver personas datus, kuri ir nepieciešami EKOCENTRS pakalpojuma sniegšanai. Tā ietver fiziskas personas vārdu, uzvārdu, personas kodu vai dzimšanas datumu, deklarēto dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi, bankas konta numuru (turpmāk tekstā - Dati).

Dati ir izmantojami tikai un vienīgi EKOCENTRS saistību izpildei saskaņā ar klienta uzdevumu un noslēgto līgumu noteikumiem.

2018. Latvijas Universitāte

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS parakstīja līgumu ar Latvijas Universitāti! Tagad Jeļenas Kordževas autora kurss „Darījumi ar nekustamo īpašumu” tiks pasniegts visprestižākajā augstākas izglītības iestādē Latvijā!

2018. Sarunas pie ģimenes pavarda

Turpinot palīdzēt cilvēkiem atrast pareizo risinājumu dzīvē, EKOCENTRS izdeva jaunu ikceturkšņa žurnālu «Sarunas pie ģimenes pavarda». Jeļena Kordževa ir žurnāla redaktore. Janvāra sākumā iznāca pirmais – ziema – žurnāla izlaidums ar 2 500 eksemplāru tirāžu. Žurnālu var saņemt bezmaksas kompānijas birojā pēc adreses Cēsu iela 31, k.3., 7. ieeja, kab. 426.

2017. Business Network International

Nekustamā īpašuma aģentūras EKOCENTRS dibinātāja un direktore Jeļena Kordževa iestājās Starptautiskajā biznesa klubā BNI (Business Network International). Tas ir starptautiskais sadarbību partneru tīkls. Un Rīgā tika radīta vienīga pasaulē krievu grupa BNI Artmane. Pašlaik Jeļena Kordževa ir grupas prezidente un sadarbības komandas „Nekustamais īpašums un būvniecība” vadītāja, kura apvieno vairāk 15 Latvijas uzņēmumu.

2017. Tagad mēs atrodamies biznesa centrā «BARONS KVARTĀLS».

Mūsu 19 gadu jubilejā Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS nomainīja dislokācijas vietu. Tagad mēs atrodamies biznesa centrā «BARONS KVARTĀLS».
Mūsu jauna adrese:
Rīga, Cēsu iela 31. k.3, 7. ieeja, 4. stāvs, kab. 426.
Mob. +371 22 304 755.
Tālr. +371 67 280 080.
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Mēs priecāsimies gan mūsu vecajiem klientiem, gan jauniem draugiem!

2017. Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS kļuva par Asociācijas LANĪDA asociēto locekli

Nekustamā īpašuma aģentūra EKOCENTRS kļuva par Asociācijas LANĪDA asociēto locekli, kuras darba mērķis ir saskaņot un aizstāvēt tās locekļu intereses nekustamā īpašuma tirgū, ekonomiskajos jautājumos un attiecībās ar klientiem, attīstīt nekustamo īpašumu tirgu, paaugstināt sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, sekmēt nekustamā īpašuma tirgū strādājošo speciālistu profesionālai izaugsmei.

2016. Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu

Mēs piedalījāmies „Bezmaksas konsultācija dienās” tirdzniecības kompleksā „Spice”. Šo akciju organizēja Latvijas nekustamā īpašuma asociācija LANĪDA un atbalsta DNB banka. No Nekustama īpašuma aģentūras EKOCENTRS piedalījās vadošie speciālisti Jeļena Kordževa un Fjodors Gubins.
Cilvēkus interesēja jautājumi par nodokļiem, dāvinājuma noformēšanu, pareiziem soliem dzīvokļa pārdošanā...
Akcija paradīja šādu konsultāciju pieprasījumu.

2015. Mēs izstrādājam klientiem pilnu pakalpojumu paketi saistībā ar nekustamo īpašuma darījumiem

Mēs izpētījam visas problēmas, ar kuram saduras mūsu klienti, un visas šo problēmu sekmīgas risināšanas. Tā tika piedzimts jauns pakalpojums – „Darījuma stratēģija”, kurš ļauj ne tikai risināt pašreizējos jautājumus, bet arī izbeigt iespējamas problēmas nākotnē.
Protams, tas attiecas visiem nekustamā īpašuma darījumu veidiem:
- pirkšana;
- pārdošana;
- noma;
- dāvinājums;
- testaments;
- mantojums;
- kreditēšana;
- nekustamā īpašuma pārdošanas nodokļa aprēķins.
Tas viss ir mūsu kompetencē.

Lasīt tālāk ...

2014. „Darījumi ar nekustamo īpašumu” trijos sējumos

Uzrakstījām un izdevām pirmo postpadomju reģionā mācību grāmatu „Darījumi ar nekustamo īpašumu” trijos sējumos.
Mācību grāmatas recenzijas rakstīja tādi korifeji, kā Indulis Krauze un Jānis Lapsa.

Indulis Krauze, jurists:
«Vai varētu nekustamā īpašuma darījumu joma būt uzskatāma kā zinātne?
Dota mācību grāmata apliecina, ka var.
Autorei bija precīzi sistematizēti dažādi jautājumi un darbības, saistītie ar nekustamā īpašuma darījumu jomu, un viņas atzinumi un secinājumi var būt pieņemti par nekustamā īpašuma jomas aksiomām.
Vai varētu nekustamā īpašuma darījumu joma būt uzskatāma kā māksla? Izrādījās, ka jā.
Autore dalās ar savu bagātu pieredzi, kas ļauj nekustamā īpašuma darījumu sarežģīto procesu uzskatīt, ka mākslu, un proti, kā mākslu novest darījumu līdz loģiskajām beigām – pilnīgi pabeigtam juridiski korektam darījumam ar maksimālo labumu klientam.”

Lasīt tālāk ...

Otrā Baltijas konference WISE

2013. Nekustamā īpašuma aģentūras direktore Jeļena Kordževa ar semināru „Galvenais mārketinga princips” uzstājās kā spīkers 2. Baltijas WISE konferencē, kura notikusi 2013. gada 11-12. augustā Rīgā.

2013.gads. Noderīgi padomi

2013. gada izglītības virziens turpinājās. Uzņēmuma direktore Jeļena Kordževa uzrakstīja un izdeva grāmatu ‘’Noderīgi padomi’’, kura tiek dāvināta katram, kurš pieņem lēmumu par to, ka grib pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu.
Tas ir liels uzņēmuma ieguldījums sabiedrībai.

2012.gads. Tiek izdota Latvijā pirmā rokasgrāmata par visa veida nekustamā īpašuma darījumiem ‘’Atskaites punkts’’

2012.gadā nekustamā īpašuma uzņēmuma ‘’EKOCENTRS’’ direktore Jeļena Kordževa izdeva Latvijā pirmo rokasgrāmatu par visa veida nekustamā īpašuma darījumiem ‘’Atskaites punkts’’. Līdz tam nebija nekādu uzziņas materiālu, kur būtu aprakstītas visas darījumu procesa prasības. Tādejādi klientiem vienkārši nebija saprotams, ar ko tieši saistīts māklera darbs un ko ir tiesīgi pieprasīt no profesionāla māklera.

Ekocentrs jaunumi

 • Sveša onkuļa parādi >

  «Parādi jādara valsts mērogā,citādi tie ir jāmaksā»Don-Aminado(krievu dzejnieks-satīriķis,memuārists, advokāts, 1888 – 1957) Lasīt tālāk
 • Pilnvara — tā ir deleģētā pilnvara >

  Tu vienmēr riskē, kad izlēmi uzticēties. citāts no seriāla “Klīnika” (Scrubs) Pilnvara ir rakstveida dokuments, kas deleģē tiesības vienai personai Lasīt tālāk
 • Nekustamā īpašuma nodoklis. Nianses. >

  Nekustamais īpašums ir interesanta lieta. Mašīnu var nozagt, sieva var pamest, suns var mirst. Un tikai nekustamais īpašums ir tur, Lasīt tālāk
 • LIBOR likme nogrims aizmirstībā >

  Jedzēnu “LIBOR likme” piedāvāja grieķu baņķieris Minoss Zombanakis, lai apzīmētu vidējo svērto procentu likmi īstermiņa starpbanku kredītiem.Kopš 1986. gada Britu Lasīt tālāk
 • Māklera apdrošināšana >

  Turpina izgudrot jaunus noteikumus Latvijas starpniekiem darījumos ar nekustamo īpašumu.Ministru kabinets apstiprinājis kārtējo likumu, kurā mākleriem būs pienākums apdrošināt savu Lasīt tālāk
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
Pasūtīt zvanu Atstājiet savu telefona numuru, un mēs piezvanīsim jums un atbildēsim uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem!
The Name is required
The Phone is required
Paldies par pieteikumu!. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums norādītajā laikā.
There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.